امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۵/ ۱۳۹۶
فرمانده سپاه شهرستان رضوان شهر؛

فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر گفت: دو دستگاه اتوبوس از بسیجیان شهرستان رضوانشهر و پره سر در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: سرهنگ پاسدار سیداکبر قاسمی فرمانده سپاه شهرستان رضوان شهر در گفتوگو با خبرنگار این واحد گفت: ۴ دستگاه اتوبوس در قالب اردوی راهیان نور از شهرستان رضوانشهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رضوانشهر با بیان اینکه اردوهای راهیان نور جنوب و غرب کشور تفاوت های خاصی با یکدیگر دارند، تصریح کرد: در مناطق عملیاتی جنوب، کشور ایران با دشمنی در مقابل مبارزه می‌کرد که امکانات، محدوده، سلاح، تجهیزات و ادوات آن و منطقه و محدوده جغرافیایی درگیری مشخص بود اما در منطقه شمال غرب شرایط متفاوت بود.

سرهنگ قاسمی در ادامه با اشاره به تفاوت کار رزمندگان در مناطق غرب با جنوب اظهار داشت: در مناطق غرب علاوه بر اینکه رزمندگان باید با عناصر ضدانقلاب و عوامل خود فروخته وابسته به استکبار جهانی درگیر شوند باید برای ایجاد امنیت پایدار، رساندن توسعه و طعم شیرین انقلاب اسلامی و رساندن خدمات جمهوری اسلامی به مردم منطقه نیز اقدام کنند.

وی با اشاره به لازمه حضور بسیج و جوانان ایران اسلامی در تمامی عرصه‌های مختلف نظام اسلامی ایران گفت: امروز مسئولین وظیفه دارند در راستای آگاهسازی جوانان نسبت به تهاجمات فرهنگی دشمنان بیشتر تلاش کنند.

قاسمی اردوهای راهیان نور را بهترین فرصت برای نسل جدید ابراز کرد: راهیان نور می‌توان ضمن آشنایی جوانان با مناطق عملیاتی، ارزش‌های دفاع مقدس را انتقال داد.

وی با اشاره به فداکاریها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: اگر امروز در آرامش و امنیت بسر می‌بریم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری، زحمات شبانه روزی مسئولان نظام، فداکاریها و ایثارگریها رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

انتهای پیام/.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir