امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۵/ ۱۳۹۶
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت:

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با تأکید براینکه بی‌اعتنایی به عفاف و حجاب خیانت به شهداست گفت: پرسنل شهرداری رشت همچون دیگر سازمان‌ها موظف به رعایت پوشش مناسب رسمی واداری هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: فاطمه شیرزاد با انتقاد نسبت به عدم پوشش مناسب توسط برخی از پرسنل شهرداری رشت اظهار کرد: لاک ناخن، آرایش‌های غلیظ، پوشیدن مانتوهای کوتاه و ساپورت ازجمله مباحثی است که پرسنل شهرداری رشت نباید در محیط اداری مرتکب آن شوند و هیچ دستگاه دولتی و یا مدیری اجازه ندارد نسبت به مشاهده این‌گونه موارد بی‌اعتنا باشد و یا به حمایت از چنین رفتارهای وقیحانه‌ای بپردازد.

شیرزاد با اشاره به اینکه رعایت عفاف و حجاب تنها مختص بانوان شاغل نیست گفت: مردان نیز بر اساس بخشنامه‌های اداری اجازه پوشیدن شلوارهای تنگ، تی‌شرت آستین‌کوتاه و … را ندارند و حراست و بازرسی شهرداری رشت موظف به برخورد با این‌گونه رفتارها است.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به اینکه با هر فرد و یا دستگاهی که قصد کم‌رنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب را داشته باشد برخورد خواهیم کرد افزود: رزمندگان ایران اسلامی در راستای احیاء و حفظ عفاف و حجاب و ارزش‌های  اسلام ناب محمدی (ص) سال‌ها در زندان‌های رژیم طاغوت شکنجه شدند و در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز با نثار جان خود از آرمان‌های اسلام و امام (ره) دفاع کردند.

شیرزاد با اشاره به اینکه مسئولان جامعه تکیه‌بر مسند قدرت و امنیت خود را مدیون خون شهدا و ایثارگران هستند تصریح کرد: اگر امروز به‌دوراز تمام هیاهوهای دنیا در امنیت کامل و با عزت مشغول زندگی هستیم به خاطر جان‌افشانی‌های دلیرمردان و شیر زنانی است که باتحمل تمامی مشقات و نثار جان خود از ایران اسلامی دفاع کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت بی‌اعتنایی برخی از مسئولان به موضوع عفاف و حجاب را خیانت بزرگ به شهدا و امام شهدا دانست و بیان کرد: کسانی که به هر قصد و نیت سعی در ترویج بی‌بندوباری و نادیده گرفتن مسئله عفاف و حجاب دارند باید بدانند که مردم مؤمن و خداجو اجازه چنین رفتارهایی را به آنان نخواهند داد و در آخرت نیز شرمنده شهدا خواهند بود.

وی در خاتمه با تأکید بر رعایت پوشش اسلامی و برخورد مناسب حراست و بازرسی شهرداری رشت با هنجارشکنان گفت: پوشیدن ساپورت در محیط اداری خلاف شئونات و ارزش‌های اسلامی است و حراست و بازرسی شهرداری رشت  موظف به نظارت بر حسن اجرای بخشنامه‌های عفاف و حجاب در این نهاد هستند.

منبع : فارس

انتهای پیام/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir