امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۶/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر : آموزش بهترین فرصت جهت ایجاد اشتغال است امیدواریم با ایجاد این مرکز در شهرستان هنرجویان از طریق آموزش بتوانند مهارت های لازم را در این مراکز کسب نموده و جذب کار شوند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ،این مرکز آموزشی با حضور فرماندار رضوانشهر، امام جمعه شهرستان، عطایی پور مدیر کل فنی و حرفه ای استان گیلان و سایر مدیران داستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان و جمعی از هنرجویان مرکز آموزش فنی و حرفه ای  شهدای خوشابر  در بخش مرکزی رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آیین بهره برداری از این  طرح از زحمات مدیر کل فنی و حرفه ای استان و همچنین رئیس مرکز فنی و حرفه ای تالش، بخشدار مرکزی، دهیاری و شورای اسلامی در  خصوص آماده سازی این مکان برای حرفه آموزی هنر جویان شهرستان تقدیر و تشکر نموده وافزودند: آموزش بهترین فرصت جهت ایجاد اشتغال است  امیدواریم با ایجاد این مرکز در شهرستان هنرجویان از طریق آموزش  بتوانند مهارت های لازم را در این مراکز کسب نموده و جذب کار شوند.

حمیدرضا امام پناهی اظهار نمود: آموزش‌های فنی و حرفه ای انجام فعالیت‌هایی است که می‌تواند فرد را برای احراز شغل ، حرفه و کسب و کار آماده کند ویا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد.

همچنین مدیرکل فنی و حرفه ای استان و رئیس مرکز فنی حرفه ای تالش به ارائه گزارشی در خصوص مراکز فنی و حرفه ای استان و این مرکز پرداختند.

لازم به ذکر است برای بازسازی و تجهیز این مرکز آموزشی ۱۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات  ملی هزینه شده است که شامل رشته های کشاورزی،کامپیوتر و صنایع دستی می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir