امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۶/ ۱۳۹۶
همزمان با دهه امامت و ولایت؛

نمایش بازسازی واقعه بزرگ و تاریخی غدیر خم در عصر امروز راس ساعت ۵/۳۰ در کیلومتر ۳ جاده رضوانشهر به انزلی جنب طرح ساحلی تازه اباد شهرستان رضوانشهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر: فرماندهسپاه پاسدران انقلاب اسلامی شهرستان رضوانشهر در گفتوگو با خبرنگار این واحد خبر از باز سازی واقعه غدیر در دهه ولایت وامامت دادند وفرمودند مسئله غدیر از جمله وقایع و احادیثی که دشمنان در صدد خدشه دارکردن آن بودند.

سرهنگ سداکبر قاسمی اظهار نمود:درواقع روز غدیر روز عهد و پیمان و تکمیل اسلام و اخوت برادری است ،مسئله غدیریکی از حوادث تاریخی نبود،بلکه یک راه و صراط است.کسانی که دراین صراط باشند،سعادتمندخواهندشد و باید به این مهم اهتمام ورزید،دهه غدیرفقط متعلق به مسلمانان نیست بلکه متعلق به تمام افراد دنیاست.

قاسمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص غدیر خم گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند زنده نگه داشتن غدیر زنده نگه داشتن اسلام است هدف از بازسازی واقعه غدیر گسترش فرهنگ ولایت و آماده سازی شرایط بهتر برای درک ولایت و معرفی واقعه غدیربه مردم است در واقع صحت غدیرمسئله ای نیست که فقط از طرف شیعه باشد بلکه در منابع معتبر برادران اهل سنت نیز به تواترنقل شده است لذا به دستور پیامبرعظیم الشان اسلام »ص« وظیفه تمام مسئولین وخانواده ی ما است که پیام غدیررا به فرزندان خود انتقال دهیم وحاضرین به غایبین پیام را برساند .

قاسمی تصریح نمود: امسال هم با شعار محوری لبیک یا رسوالله انشالله در تاریخ ۹۶/۶/۱۶ راس ساعت ۵/۳۰عصردرمکان تازه آباد رضوانشهر باحضور مردم ولایت مدارشهرستان رضوانشهربازسازی واقعه غدیر انجام خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir