امروز مصادف است با: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۶/ ۱۳۹۶
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در لنگرود:

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای مسکن‌های روستایی آسیب دیده در شهرستان لنگرود ۲۰ میلیون تومان و برای مسکن‌های شهری ۳۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۴ درصد در نظر گرفته شده است‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر:  اسماعیل نجار در نشست رسیدگی به بحران در لنگرود با اشاره به تنگناهای مالی موجود در دولت اظهار داشت: با وجود تمام مشکلات هر زمان حادثه‌ای رخ داده است در نخستین ساعات حادثه دستورالعمل‌های لازم ابلاغ و اقدامات ضروری صورت پذیرفته است.

وی با اعلام تسهیلات قابل پرداخت در زمینه مسکن به خسارت دیدگان سیل شهرستان لنگرود عنوان داشت: برای هر واحد مسکن روستایی ۲۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۴ درصد، ۵ میلیون تومان بلاعوض و ۲ میلیون تومان تسهیلات معیشتی در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: برای هر واحد مسکن شهری نیز ۳۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۴ درصد، ۶ میلیون تومان بلاعوض و ۲ میلیون تومان تسهیلات معیشتی تخصیص داده شده است.

وی با تاکید بر لزوم بررسی و ابلاغ صحیح و سریع میزان خسارت ناشی از بارندگی و سیل در شهرستان لنگرود افزود: هرساله در استان‌هایی مانند گیلان شاهد بروز چنین مشکلاتی هستیم و باید تلاش شود تا با انجام اقدامات پیشگیرانه و کمک به نهادهای ذی‌ربط دیگر شاهد بروز چنین مسائلی نباشیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان لزوم نوسازی مناطقی که از نظر ایمنی شرایط مساعدی ندارند گفت: در زمینه پرداخت خسارت به خودروهای آسیب دیده هیچ تفاوتی در نوع و مدل خودرو وجود ندارد و به تمام صاحبان خودروهای آسیب دیده ۵ میلیون تومان تسهیلات اعطا می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir