امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۶/ ۱۳۹۴

تیم رباتیک شهرستان رضوانشهر در مسابقات آزاد کشوری شرکت کرده بود که موفق به کسب مقام اول در رشته های حل ماز و فوتبالیست و در رشته آتش نشان مقام چهارم شده است.

به گزارش خبرنگار رضوان خبر در این دوره از مسابقات ۴۷۰ تیم  و نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در شهر مشهد مقدس شرکت کرده بودند که به مقام اول کشوری در رشته های حل ماز و فوتبالیست و به مقام چهارم در رشته آتش نشان  دست یافتند .

اعزای این تیم متشکل از ارسلان عفت دوست ، شروین خادمی ، محمد حسین رضایی ، امیر مهدی پیامی ، راستین جباری ، سجاد یوسف نژادیان ،نوید زارعی ، محمد فرهاد پور ، شهاب الدین پور آصفی ، حسام حق پرست ، علی مرادی، علیرضا نوری ، نیما اروج زاده ، کنعان رضایی طلب ، امیر محمد قانع ، محمد نوری ، ارسلان شریفی ، محمد رضا سلطانی ، ابوالفضل نصیری به سرپرستی مهرشاد و مهران فتحی و فضیل سبحانی بوده است .

مهرشاد فتحی در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر عنوان کرد: حمایت کنندگان برای اعزام به این دوره از مسابقات فرمانداری شهرستان و آموزش پرورش بوده اند که انتظار میرود حمایت بیشتری از سوی مسئولین شهرستان و استان جهت شرکت در مسابقات معتبر دیگر از جمله جشنواره خوارزمی و شریف کاپ و ایران اوپن از این گروه شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir