امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۶/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

ثمینا صامت قهرمان اتومبیلرانی اهل انزلی عنوان نایب قهرمانی مسابقات اتومبیلرانی کشور در رشته اسلالوم کلاس +۱۵۰۰ cc را از آن خود کرد .

به گزارش رضوان خبر به نقل از  پایگاه خبری افق انزلی صامت در این خصوص گفت : این مسابقات در پیست آزادی تهران با حدود ۳۰ شرکت کننده در سطح کیفی خیلی خوب برگزار شد و اگر جایی برای اسکان در نظر می گرفتند امکان انجام تمرینات بیشتر مهیا می شد.
وی افزود : این مسابقات شش جانبه است و تاکنون دو نایب قهرمانی از آن کسب کرده ام که اگر در مجموع شش مسابقه بالاترین امتیاز را کسب کنم می توانم جزء قهرمانان فصل بشوم .
وی خاطرنشان کرد : در حال حاضر نیز به مسابقات رالی خانوادگی تهران به مناسبت سالروز قهرمان اتومبیلرانی کشور مرحوم ارش رامین یکتا در روز جمعه دعوت شده ام .
این دختر قهرمان در خاتمه گفت : امیدوارم یک روز در عرصه های بین المللی برای کشور افتخار کسب کنم .
صامت که متولد ۱۳۶۶ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کامپیوتر است مدرس نجات غریق ، داور شنا ، بازرس نجات غریق استان گیلان ، مربی قایقرانی ، مربی اسکی روی آب ، غواص ، قایقران و دارنده چندین عنوان قهرمانی در رشته شنا ، قایقرانی و بسکتبال نیز هست .
وی که به عنوان نماینده شهرستان بندر انزلی و استان گیلان در رشته های اتومبیل رانی فعالیت دارد، تاکنون موفق به کسب عناوینی مختلفی در این رشته ها شده است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir