امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۶/ ۱۳۹۴

فرماندار رضوانشهر بر استقرا واحد آموزشی دانشگاه پیام نور در سال جاری تأکید نمود و خواستار پیگری و رفع مشکلات این پروژه شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، نشستی با حضور حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر ،شکری نماینده شهرستانهای رضوانشهر ، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه پیام نور رضوانشهر، نماینده دانشگاه پیام نور استان و پیمانکار پروژه در محل فرمانداری پیرامون بررسی و رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه دانشگاه پیام نور رضوانشهر برگزارشد.

حمیدرضا امام پناهی در این نشست بر استقرا واحد آموزشی دانشگاه پیام نور در سال جاری تأکید نمودند و خواستار پیگری و رفع مشکلات این پروژه شدند.

شایان ذکر است ساختمان دانشگاه پیام نور رضوانشهر با دوهزارو ششصدو پنجاه متر مربع در سه طبقه ودر زمینی به مساخت حدود ۴هزار متر مربع احداث گردیده است که به گفته پیمانکار پروژه این طرح بالای  ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و آماده تحویل به دانشگاه می باشد.

هم اکنون دانشگاه پیام نور که بعنوان دومین مرکز آموزش عالی در رضوانشهر محسوب میگردد دریک فضای کوچک قدیمی که کاربری آن اداری می باشد مستقر بوده که با مشکلات بسیار زیادی مواجه است که در حال حاضربیش از ۷۰۰ نفر دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته های تاریخ، علوم اجتماعی، روان شناسی، حسابداری، الهیات ومدیریت جهانگردی می باشد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir