امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۳/ ۱۳۹۴

رئیس راه و شهرسازی رضواشهر از آغاز عملیات اجرایی طرح روشنایی مهمترین محور غرب استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، مهندس ایمانی رئیس راه وشهرسازی رضوانشهر با اعلام این خبر گفت: در راستای ایمن‌سازی مهم‌ترین محور ارتباطی غرب استان محور ارتباطی پونل به تالش که در ادامه محور فومن پونل قرار دارد به روشنایی مجهز می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح روشنایی در ایمن سازی محورها گفت: مهمترین کارکرد سیستم های روشنایی ایجاد دید آسان و دقیق، امکان تشخیص وسایل نقلیه در فاصله مناسب، تشخیص به موقع موانع در هنگام تاریکی می باشد که نتیجه ‌آن کاهش تصادفات و افزایش ضریب ایمنی ترافیک عبوری است.

وی افزود: با اجرای این طرح درصد قابل توجهی از تصادفات کاهش خواهد یافت.

مهندس ایمانی همچنین از ایمن سازی و شانه سازی ۵  کیلومتر از  این  محور خبر داد وگفت: علاوه بر این لکه گیری آسفالت محور پونل به تالش ،رنگ آمیزی سرعت گیرها ،علف تراشی رفوژ میانی و حاشیه راهها بطول ۱۲ کیلومتر و پاکسازی حاشیه نیوجرسی بطول ۸ کیلومتراز دیگر اقداماتی است که از ابتدای خرداد ماه انجام شده است.

رئیس راه و شهرسازی رضوانشهر از شن ریزی و تسطیح و رگلاژ راه ییلاقی اورما-انگولش-امام زاده صالح بطول ۱۵ کیلومتر خبرداد و گفت : که تاکنون ۵ کیلومتر از این مسیر انجام شده و مابقی مسیر در حال اجرای عملیات می باشد که با اجرای این طرح علاوه بر تسهیل تردد اهالی روستا ، زائرین و گردشگران این منطقه زیارتی و سیاحتی نیز بهره مند می شوند.

وی در ادامه از آغاز آسفالت راه روستایی لاکتاسرا به طول یک کیلومتر اشاره کرد و پایان عملیات آسفالت تفاهم نامه ای شهرک چوکا به طول ۳ کیلومتر خبر داد.

انتهای پیام /

خبرنگار : محمد شعبانی

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir