امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۶/ ۱۳۹۴
با نزدیک شدن به مهر ماه/

رئیس آموزش و پرورش رضوانشهر : ۱۲۴ واحدآموزشی در این شهرستان برای حضور دانش آموزان آماده شده است که از اولین روز مهرماه کلاس ها بطور مرتب برگزار می شود .

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، جلسه ستاد استقبال از مهر  با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان به ریاست معاون فرماندار رضوانشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 معاون فرماندار رضوانشهر ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به معلمین پرتلاش و دانش آموزان و آینده ساز کشور افزودند: زندگی کمتر کسی از شور و جنب و جوش آغاز سال تحصیلی برکنار مانده است.

ابراهیم چراغی اظهار نمود: تقریبا همه مردم به گونه ای درگیر آغاز سال تحصیلی جدید بوده و  شلوغی خیابان ها و رفت و آمد دانش آموزان، فضای زندگی آنان را دگرگون می کند.

وی در ادامه به اهمیت کسب علم و دانش اشاره نمودند و عنوان کرد: بشریت با همه پیشرفت هایش در علوم و فنون، در گهواره طفولیت دانش است و تا رسیدن به بلوغ کامل، راه طولانی در پیش است لذا  دانش آموزان که مهمترین سرمایه های کشوراند  می توانند با کسب علم و دانش کشور را از وابستگی ها نجات بدهد.

معاون فرماندار در ادامه تأمین بعد ترافیکی و امنیت دانش آموزان در مسیر های منتهی به مراکز آموزشی،اجتماعی و خدمات شهری ،آراستگی و پاکیزکی محیط درونی و بیرونی مدارس را توسط کلیه مسئولین شهرستان خواستار شدند.

همچنین مدیر اداره آموزش و پرورش رضوانشهر هم در این نشست به ارائه گزارشی از برنامه های آموزش و پرورش در سال ۹۳ پرداخته و گفت: آغاز سال تحصیلی جدید یک تحول بزرگ علمی و فرهنگی است لذا می طلبد که مسئولین کمک کار این نهاد مهم باشند.

علی گواهی افزود: تعداد ۱۲۴ واحدآموزشی در این شهرستان برای حضور دانش آموزان آماده شده است که از اولین روز مهرماه کلاس ها بطور مرتب برگزار می شود که با حضور فعال همکاران فرهنگی به امر تعلیم و تربیت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir