امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

جلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی شهرستان رضوانشهر با حضور مدیران و نهادهای انقلابی شهرستان به ریاست فرماندار رضوانشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش رضوان خبر ، امام پناهی فرماندار رضوانشهر در این نشست گفت: آغاز تعطیلات و مصادف شدن آن با ماه مبارک رمضان باعث میگردد تا هموطنان ما کمتر به مسافرت بپردازند، اما در همین ایام برخی افراد به دلایلی اقدام به مسافرت می نمایند.

حمیدرضا امام پناهی افزود: شهرستان رضوانشهر و برخورداری آن از پتانسیل  ویژه و جاذبه های گردشگری( دریا، جنگل و ییلاقات خوش آب و هوا) باعث گردید تا بسیاری از افراد برای گذراندن ایام تعطیلات خود این شهرستان را انتخاب نمایند. وی وی بیان داشت:سیاحت و گردشگری فعالیتی فرهنگی و اقتصادی است. گردشگری نه تنها عامل رونق اقتصادی و اشتغالزایی بلکه رفاه زندگی اجتماعی  بومی را بهمراه دارد،می توان به تاثیرات اجتماعی و فرهنگی آن و انتقال دهنده فرهنگ منطقه به سایر مناطق اشاره کرد.

 امام پناهی اظهارنمود:جذب گردشگر نیازمند جلب اعتماد آنان است .بدین منظور ارائه خدمات بهتر و ایجاد فضای امن و مطمئن  از سوی ادارات خدماتی شهرستان می تواند در توسعه گردشگری نقش مهمی را ایفا نماید.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir