امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۶/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
استاندار گیلان عنوان کرد

استاندار گیلان گفت: گیلان جزو ۱۰ استان برتر کشور در حوزه دولت الکترونیک است.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس ، محمدعلی نجفی استاندار گیلان دقایقی پیش در همایش دولت الکترونیک تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزاری این همایش را تخصصی و تکلیف اداری دانست و اظهار کرد: موظف هستیم در دولت الکترونیک در گیلان پیشرو باشیم.

وی با بیان اینکه امروز گیلان در حوزه دولت الکترونیک رتبه دهم کشور را دارد، تصریح کرد: باید تلاش بیشتری در رشد این شبکه الکترونیکی داشته باشیم.

استاندار گیلان اجرای برنامه‌های دولت الکترونیک در استان را ضرورت خواند و گفت: یک‌ درصد از اعتبارات عمرانی دستگاه‌های اجرایی گیلان به توسعه دولت الکترونیک استان اختصاص داده شده است.

وی از راه‌اندازی ۵۰۰ دفتر خدمات الکترونیکی در روستاهای گیلان در سال جاری خبر داد و افزود: امکان راه‌اندازی یک‌هزار دفتر خدماتی در استان وجود دارد.

نجفی ایجاد شبکه دولت الکترونیک را مورد تاکید رئیس جمهور دانست و اظهار کرد: این قابلیت برای ایجاد شبکه دولت الکترونیک در گیلان وجود دارد.

وی با بیان اینکه سهم گیلان در کشور نباید غفلت شود، خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌ها موظف هستند زمینه ایجاد دولت الکترونیک در استان را فراهم کنند تا به جایگاه استان در برنامه ششم توسعه کشور برسیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir