امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۶/ ۱۳۹۴

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر از اجرای برنامه های متنوع این اداره به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، علیرضا ملکی نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر گفت: این اداره به مناسبت سی و پنجمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری هنرمندان و انجمن های فرهنگی و ادبی وابسته و همراه با مردم شهیدپرور رضوانشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء، جانبازان، ایثارگران و مفقودین هشت سال دفاع مقدس برنامه هایی را پیش بینی نموده است.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: اگر امروز در جامعه آسایش و راحتی برای ملت بوجود آمده است به تالی از جانفشانی و ایثارگری آنانی بوده است که جان و مال را رها کرده و در جبهه برای دفاع از مملکت تلاش نمودند.

ملکی نژاد، نقش امروز هنرمندان را در انتقال آثار و مفاهیم جبهه و جنگ برای نسل جوان را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: هنرمندان با خلق و ایجاد آثار هنری می توانند این نبرد عظیم را به نسل جوان منتقل نمایند و جوانان نیز باید با مطالعه وصیت نامه شهدا حرمت خون آنان را حفظ نمایند و رهرو راهشان باشند.

این مسوول در ادامه با بیان اینکه دفاع مقدس، صفحه زرینی از تاریخ پرافتخار ملت بزرگوار ایران اسلامی است، افزود: برنامه های هفته دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ولایتمداری، مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت و خودباوری دینی و ملی و در رضوانشهر برگزار می شود.

وی از جمله برنامه های پیش بینی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر را گلباران مزار شهدا، برپایی نمایشگاه عکس، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری همایش شعر دفاع مقدس، مسابقه نقاشی و قصه گویی حضوری پیرامون دفاع مقدس و همکاری در برگزاری جشن مسجد جامع  اشاره کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir