امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۶/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
در اعتراض به شرایط استخدام آزمون آموزش و پرورش

صبح امروز جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اعتراض به شرایط در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در اداره کل آموزش و پرورش گیلان تجمع کردند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از  دیارباران»، صبح امروز جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اعتراض به شرایط در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی آموزش و پروش در اداره کل آموزش و پرورش گیلان تجمع کردند.

این معلمان معتقدند در بخشنامه مربوطه آمده است کسانی که حقوق بگیر آموزش و پرورش بودند می توانند در این آزمون شرکت کنند و این در حالی است که معلمان پیش دبستانی گیلان مدرکی دال بر دریافت حقوق از وزارت آموزش و پرورش ندارند زیرا در این مدت از شهریه بچه های مهدکودک حقوقشان دریافت می شده و بیمه نبودند.

این در حالی است که معلمان پیش دبستانی همه خانم هستند اما جمع عمده ای از نیروهای شرکتی که نزدیک به ۹ ماه از آموزش و پروش حقوق گرفته اند از این شرایط بهره می برند.

این تجمع کنندگان با تمام تلاشی که برای حل مشکلات خود داشته اند، از نمایندگان و مسئولان برای رسیدگی به وضعیت خود کمک گرفته اند اما اکنون راه به جایی نبرده و برای رسیدن به حق خود دست به تجمع در نهادهای مربوطه می زنند.

گفتنی است نزدیک به یک ماه گذشته نیز بیش از ۱۵۰۰ معلم از نیروهای خرید خدمات، آموزشی و پیش دبستانی‌ها گیلان و سراسر کشور روبروی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند.

جمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردندجمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردندجمعی از معلمان پیش دبستانی گیلان در اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند

به گزارش «دیارباران»، این تجمع هم اکنون ادامه دارد و تجمع کنندگان اعلام کرده اند تا حضور مدیر کل در جمع خودشان و مشخص شدن تکلیف به تجمع خود ادامه خواهند داد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir