امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۶/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر:

حجت الاسلام حبیبی : جولان بعض افراد بی حجاب و کاروانهای عروسی درشهرما این کار هم دهن کجی به خون شهد است وهم پاره کردن آیات قرآن.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام حبیبی در خطبه های این هفته نماز جعه رضوانشهر گفت تقویت ، معنویت درجامعه یکی ازدستاوردهای دفاع مقدس است و ایجادمصونیت برای نظام و انقلاب، امنیت کشور ما درحال حاضر با پشتوانه هشت سال دفاع مقدس است.

وی در ادامه گفت :شناسایی دوستان و دشمنان انقلاب ؛ شکست ابهت کذایی ابرقدرتها از دستاوردهای مهم دفاع مقس هست کسی جرات نمی کرد به آمریکا بگوید بالای چشم تو ابرو اما هشت سال دفاع مقدس نشان داد آمریکا و اسرائیل و ابرقدرتها طبل توخالی هستند.

خطیب جمعه رضوانشهر در ادامه گفت : نظامیان جلاد ارتش رژیم صهیونیستی با حمله به صفوف نمازگزاران درمسجدالاقصی ، شمار زیادی از مسلمانان را زخمی و به یکی از مقدس ترین مکان های اسلامی بی‏حرمتی و تعدی کردند. همه مسلمانان و سران کشورهای اسلامی باید نسبت به این امر واکنش نشان دهند .

امام جمعه رضوانشهر با توجه به بازگشایی مدارس گفت : خانواده هافرزندانشان را آماده کنندبرای رفتن مدرسه و همه چیزراحواله ندهندبه آموزش وپرورش ، والدین خود درزمینه تربیتی نقش آفرین هستند نقش اول درامورتربیتی وپرورشی برای والدین است .

حجت الاسلام حبیبی در مبحث پایانی خطبه های نماز جمعه رضوانشهر گفت:  جولان بعض افراد بی حجاب و کاروانهای عروسی درشهرما این کار هم دهن کجی به خون شهد است وهم پاره کردن آیات قرآن است . واقعا متاسفم برای بعضی از دامادها چطور غیرت این داماد اجازه می دهد در روز اول عروسی تمام زیبایی های همسرش را به  نمایش در می آورد برای نامحرم ها بی حجاب خلاف قانون است.نبایداجازه بدهندافرادبی حجاب درشهرماجولان بدهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir