امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۶/ ۱۳۹۴

اردوهای طرح هجرت ۳ دانش آموزی به منظورشناسایی ظرفیت و تخصص دانش آموزان و بسیجیان ، زیبا سازی و مرمت مدارس و مشارکت دانش آموزان در امور سازندگی با ۴۸ نفر برگزار شد.

مسئول بسیج  سازندگی سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر گفت :  اردوهای جهادی دانش آموزی  به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و مرمت و بهسازی مدارس ، ساخت مساجد و محلهای مورد نیاز با توجه به منویات رهبری  اجرا شد .

علی گلوی در ادامه افزود: اردوهای طرح هجرت ۳ دانش آموزی نیز به منظورشناسایی ظرفیت و تخصص دانش آموزان و بسیجیان ، زیبا سازی و مرمت مدارس و مشارکت دانش آموزان در امور سازندگی با  ۱۰ روز اجرا شد .

وی گفت : تا کنون تعداد ۳ مدرسه با همکاری بسیج سازندگی حوزه دانش آموزی و آموزش پرورش شهرستان به تعداد ۴۸ نفر در عرصه مرمت و بهسازی ، زیبا سازی ، لوله کشی و تعمیرات میز و صندلی ، رنگ آمیزی دیوارها و درب و پنجره ها برگزار شد.

وی  عمده فعالیت ها در اردوهای طرح هجرت ۳ را در غالب حلقه های طیبه ی شجره صالحین و اعزام به منازل روستایی، شعار نویسی ، سرکشی به خانواده ی شهدا کمک در برداشت محصول کشاورزان محروم و… را از دیگر برنامه های این ناحیه عنوان کرد .

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت بسیج رضوانشهر اعلام آمادگی خود را برای همکاری با دستگاههای دولتی و  فرمانداری و استانداری به صورت گسترده اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir