امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۶/ ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی :

معاون وزیر راه وشهرسازی : با هماهنگی های بعمل آمده بین وزارت بهداشت و راه و شهرسازی این بیمارستان به صورت کامل تجهیز خواهد شد و در نیمه دوم سال جاری مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر صبح روز شنبه بیست و هشتم شهریور ماه سال جاری،  مهندس علیزاده معاون وزیر راه وشهرسازی ومدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی به همراه حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهر ، خاوری مدیر کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولین ضمن بازدید از قسمت های مختلف این پروژه در روند اجراء و پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

محمد جعفر علیزاده در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از پیگری های فرماندار رضوانشهر و نماینده حوزه انتخابیه پیرامون این پروژه عمرانی گفت: در حال حاضر این پروژه دارای بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد که تا پایان مهرماه سال جاری تحویل دانشگاه گیلان برای تجهیزخواهد شد.

وی همچنین در خصوص تجهیز و تأمین نیروی انسانی این پروژه  گفت: با هماهنگی های بعمل آمده بین وزارت بهداشت و راه و شهرسازی این بیمارستان به صورت کامل تجهیز خواهد شد و در نیمه دوم سال جاری مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

حمیدرضا امام پناهی فرماندار رضوانشهردر این بازدید ضمن تأکید بر تسریع در افتتاح پروژه بیمارستان اظهار داشتند: با توجه به اینکه شهرستان فاقد بیمارستان است لذا مردم رضوانشهر از سالیان متمادی درخواست افتتاح تنها بیمارستان شهرستان جهت ارائه خدمات درمانی می باشند.

لازم به ذکر است پروژه اولین بیمارستان رضوانشهرازسال ۱۳۹۰ آغازبکارنمود که با زیربنای ۳۶۴۰ مترمربع با سه طبقه در زمینی به مساحت ۹۵۷۵ مترمربع وبا ظرفیت ۳۲ تخت خواب شامل امکانات اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه،icu، CCU ، درمانگاه قلب،  زایمان، مردان، کودکان، جراحی، داروخانه، اداری وغیره می باشد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir