امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: یاداشت و گفتگو

فرمودید بیش از دوهزار تالشی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته اند براستی این آمار همچنان باقی است یا زیاد شده؟ یا اینکه دیگر فقیری وجود ندارد و همه در رفاه هستند و کمیته امداد بیکار شده ؟!!

فرمودید بیش از دوهزار تالشی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته اند براستی این آمار همچنان باقی است یا زیاد شده؟ یا اینکه دیگر فقیری وجود  ندارد و همه در رفاه هستند و کمیته امداد بیکار شده ؟!!

ماسالن نیوز بهرام سبزیماسال نیوز محمود شکری
 

به گزارش رضوان خبر ، بهرام سبزی از فعالان سیاسی ضمن بررسی وعده های مطرح شده توسط محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در فیلم تبلیغاتی ایام انتخابات نهم مجلس نوشت:

جناب شکری حالمان خوب است اما تو باور نکن . بگویید در وصف ما نیز شعر بگویند.

آقای شکری سلام!

نماینده محترم شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال راستش را که بخواهید هنوز هم که فیلم تبلیغات شما را برای این نوشته مجدد نگاه کردم طبق روال ایرانی بودنم کمی هم احساسی شدم دقیقا همان چیزی که شما و تیم تان خوب فهمیده بودید ما مردمی احساسی هستیم  و تا گریه کسی را می بینیم گریه مان می گیرد !!

حقیقتا مشکلات منطقه تالش بسیار زیاد و حوزه نمایندگی شما نیز بسیار گسترده است و خیلی مسایل نیز مربوط به نماینده نیست برای همین به سراغ مصادیقی می روم که خود شما در زمان تبلیغات فرمودید مربوط به نماینده است و آنها امروز برایم سوال شده اند که آیا به قولهایی که داده بودید عمل کرده اید؟ و همچنان تمام آن مشکلات را در حوزه نمایندگی می دانید؟ مشکلاتی که با همان صراحت محمودیتان آنها را شمرده بودید و مستند آنها نیز همان فیلم تبلیغاتیتان است.

آقای محمود شکری! بیان داشته بودید که وضعیت نا بسامان جاده ها و میادین در شهرهای مختلف عامل اصلی کشتار جوانان تالش است و به دلیل جاده های غیر فنی خیلی از خانواده ها داغدار شده اند. آیا این کشته شدن ها تمام شد؟ و آیا دیگر کسی در این جاده های نامناسب کشته نمی شود؟؟ آیا دیگر مادری داغ فرزند خود را بر اثر تصادف ناشی از غیر اصولی بودن جاده ها نمی بیند ؟؟؟!!

بیان داشتید سرمایه گذاران زیادی به دلیل سهم خواهی و باندهای انحرافی که در تالش وجود دارد امکان سرمایه گذاری ندارند و شما فضا را برای سرمایه گذاری فراهم می کنید آیا در مدت فعالیت شما سرمایه گذار خارجی یا داخلی در تالش سرمایه گذاری نموده اند؟ و بستر برای انها فراهم شد و باند های انحرافی برچیده شدند؟ راستی چینی هایی که می خواستن سرمایه گذاری کنند کجا رفتند؟؟ خیلی دنبال آن دو چینی گشتم تا در تالش پیدایشان نکردم ولی مشابه شان در سد شفارود فقط از ما خسارت می گیرند!!!

فرمودید بیش از دوهزار تالشی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته اند براستی این آمار همچنان باقی است یا زیاد شده؟ یا اینکه دیگر فقیری وجود  ندارد و همه در رفاه هستند و کمیته امداد بیکار شده ؟!!

در فیلمتان نشان داده می شد که مزارع آب ندارند و نشان می داد زنها به سمت مزرعه برای کار می روند آیا مزارع همه آب دار شدن و زنان دیگر در مزارع مشغول کار نیستند؟

ایراد داشتید بیش از هفت هزار جوان تالشی در بیابان ساوه رها شده اند و دور از دیار و خانواده خود جهت کسب روزی حلال در سختی زندگی می کنند و پدران و مادرانشان غصه می خورند و بواسطه پدر بودنتان آنها را درک می کردید و الحق و الانصاف در زمان قبل از انتخابات به دیدارشان رفتی . آنها چه شدند؟ همه در تالش الان مشغول کار هستند؟ اگر نه آیا شما برای دیدار مجدد با آنها به ساوه رفتید؟؟

حاج محمود گفتید جوانان را به من بسپارید که من با جوانان کار زیادی دارم و چهار سال کار تخصصی برای سرمایه گذاری در تالش انجام می دهم پس چه شد؟ جوانان را به شما نسپردند؟ یا اشتغال ایجاد نشد؟

قرار بود طرح توسعه چوکا و صنایع چوب اسالم در اسرع وقت انجام شود و حتی زمانی فرمودید ۲۰۰۰ نفر در چوکا اشتغال ایجاد می شود این طرح ها به کجا رسید؟

سد شفارود که احتیاج به پرسیدن ندارد چون اخیرا فرمودید روزانه مبالغ زیادی به دوست و برادران چینی خسارت پرداخت می شود .

گاز رسانی به کجا رسیده آیا تمام مناطق گاز رسانی شد و فقط مناطق صعب العبور باقی مانده؟

راستی روستاهایی بودند که آب شرب کافی نداشتن و یا وضعیت آب شرب نامناسب و غیر بهداشتی بود وضعیت آب شرب شان درست شد؟ حتی کنتورشان نیز خراب بود. کنتورها مکانیزه شدند؟؟

اما همه اینها گویا قرار بود در قالب استانی شدن تالش انجام شود و فرموده بودید تالش باید سالیان پیش به استان تبدیل می شد و این حق مردم تالش است و قول دادید که تالش استان خواهد شد. از استان تالش چه خبر؟؟ آیا به این نتیجه رسیدید که تالش فعلا ظرفیت استانی شدن ندارد ؟!!

و …….

اقای شکری اینها چیزهایی بود که شما فرمودید و مردم گوش کردند حالا دوربینتان را به سمت مردم بچرخانید و سوالات مردم را ببینید و به سوالات فوق نیز در فیلم بعدیتان پاسخ دهید . اینها همان انتظاراتی هستند که شما در ذهن مردم ایجاد کردید و حالا به حق یا به ناحق، چه به شما ربط داشته باشد . چه نداشته باشد، انجام انها را از شما انتظار دارند.

حاج محمود عزیز چه خوشتان بیاید چه خوشتان نیاید چهار سال دوره نمایندگی تان رو به اتمام است به شاعر عزیزتان نیز بگویید امروز هم پس از گذشت کمتر از چهار سال در وصف مردم تالش شعری بسراید تا شاید قافیه ان تغییر کرده باشد.

انتهای پیام/

منبع : ماسال نیوز

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir