امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، درباره تمایل بخشی از حاکمیت به تکرار دولت نهم و عدم استقبال از قدرت گرفتن اصلاح‌طلبان گفت: اگر کسی از تکرار دولت‌های نهم و دهم، تنش نلرزد و متأثر نشود یک ایرانی با شرف نیست!

به گزارش رضوان خبر ، حسین مرعشی، رئیس دفتر هاشمی رفسنجانی و یکی از نزدیکان خانوادگی هاشمی که در میان اهالی سیاست در شمار عناصر جنجالی و بددهن شناخته می‌شود؛ در تازه‌ترین اظهارنظر خود، به بخش وسیعی از مردم ایران توهین کرد!

به گزارش «وطن امروز»، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا،  درباره تمایل بخشی از حاکمیت به تکرار دولت نهم و عدم استقبال از قدرت گرفتن اصلاح‌طلبان گفت: اگر کسی از تکرار دولت‌های نهم و دهم، تنش نلرزد و متأثر نشود یک ایرانی با شرف نیست!

این اظهارنظر توهین‌آمیز مرعشی در حالی است که وی در محافل عمومی با آن اظهارنظر معروفش در ایام انتخابات سال ۸۸ شناخته می‌شود. آنجایی که در یک نشست دانشجویی صراحتا گفت:«ما دزد هستیم ولی عرضه ندارند ما را بگیرند»!

مرعشی پس از آزادی از زندان مدتی از محافل سیاسی دور بود به گونه‌ای که بیشتر اوقات خود را در قهوه‌خانه‌ای که خود دایر کرده بود، می‌گذراند! با این حال با روی کار آمدن حسن روحانی، شرایط برای فعالیت مجدد مرعشی و امثال او باز شد و بر همین اساس هر از گاه اظهارنظرهای بی‌ادبانه و توهین‌آمیز این افراد در فضای سیاسی کشور، باعث رنجش خاطر بخش وسیعی از مردم می‌شود! به گونه‌ای که او در یکی از اظهارات خود در دفاع از عملکرد حسن روحانی در دولت گفت: «مردم باید منت حسن روحانی را بکشند»!

متاسفانه به دلیل حمایت‌ها و نیز دسترسی‌های این قبیل افراد، انگیزه و اراده این افراد برای بیان چنین اظهارنظرهایی که موجب مسمومیت فضای عمومی می‌شود، افزایش می‌یابد!

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir