امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۷/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر در دیدار با بسیجیان و مسئولین رضوانشهر/

حجت الاسلام حبیبی : دشمنان اعتقادها و باورهای جامعه اسلامی را هدف گرفتند و وظیفه داریم با همدلی و هم‌زبانی دشمنان را مأیوس کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،حجت‌الاسلام هادی حبیبی  در دیدار با فرماندهان سپاه ناحیه شهرستان رضوانشهر و مسئولین ادارات با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: جنگ ۸ ساله دفاع مقدس دارای قداست است و ملت ایران در این دوران توانست در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایستادگی کند.

حبیبی با بیان اینکه دفاع مقدس در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی اتفاق افتاده است، تصریح کرد: رزمندگان با باورهای قوی دینی در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر، بیان کرد: دشمنان اعتقادها و باورهای جامعه اسلامی را هدف گرفتند و وظیفه داریم با همدلی و هم‌زبانی دشمنان را مأیوس کنیم.

امام جمعه رضوانشهر بازخوانی هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز را ضروری خواند و یادآور شد: ایثار به معنای ایستادگی و فداکاری در راستای اجرای فرمان دینی و پیامبر (ص) است.

وی به پیروزی رزمندگان با پیروی از ولایت در دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: جنگ‌های بسیاری در دنیا اتفاق افتاده اما هیچکدام از آنها مقدس شناخته نمی‌شود.

حبیبی جنگ نرم دشمن را در راستای ضربه زدن به اعتقاد مردم در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران مسلمان و انقلابی است و دشمنان می‌خواهند با برنامه شبکه‌های ماهواره‌ای به جوانان ما ضربه وارد کنند.

انتهای پیام/

04

03

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir