امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
خواسته درختان شهر از شهردار/

روی درختان پیاده روی خیابان سعدی رشت ، نوشته ای با این عنوان که ” آقای شهردار لطفا ما را نبرید!” دیده می شود.

رضوان خبر به نقل از پرنیان گیل نوشت : درقسمتی ازپیاده روی خیابان سعدی رشت، نزدیک بازار روز این شهر، به غیر از کنده کاری پیاده رو،  دور چند درخت واقع درآنجا، با نوارهای زرد رنگ گرفته شده است و روی درختان کاغذهایی چسبانده اند که روی این کاغذ ها نوشته شده است: آقای شهردار لطفا ما را نبرید!

خبرنگارما درباره نوشته های روی این درختان وعلتِ کشیدنِ نوار زرد دورتادوراین درختان، ازچند فروشنده اطراف سوال کرد. آنان درپاسخ گفتند: ظاهرا نزدیک این مکان قرار است میدانی ساخته شود وباید این درختان قطع شوند.

چند وقت پیش تعدادی از درختانِ خیابان امام خمینی رشت توسط شهرداری رشت قطع شد و اظهارنظرات و کمپین های مختلفی درباره این اتفاق به راه افتاد. فرماندار رشت درنشست خبری مردادماه با تاکید براینکه اتفاق خلاف قانونی در رابطه با قطع درختان  نیفتاده است، گفت: قبل ازاین کار باید آمادگی لازم درافکارجمعی ایجاد می شد و مردم ازعلت آن اطلاع پیدا می کردند که همان ایجاد بسترهای حمل ونقل شهری است.

حال درختان خیابان سعدی رشت به چه منظوری قرار است قطع شوند، سوالی است که خبرنگار پرنیان گیل در بخش بعدی گزارش از مسئولان شهرداری رشت جویا می شود.

 

 

 

210-450x338

114-450x338

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir