امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۷/ ۱۳۹۴
همزمان با هفته دفاع مقدس/

امام جمعه پره‌سر : قدرت ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس موشک نبود بلکه مسلح به ایمان بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت‌الاسلام محمد مهدی‌نژاد  همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس در یادواره ۱۳ شهید والامقام حوریان بخش پره‌سر در مسجد سیدالشهدا (ع) با تبریک عید سعید قربان، اظهار کرد: شهدا زنده‌اند و امروز همه ما در کنار سفره‌های شهدا نشسته‌ایم و آرامش، امنیت و اقتدار ملت ایران به برکت جانفشانی شهداست.

امام جمعه پره‌سر گفت: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران که در جهان به وجود آمده به برکت شهداست و در مسیر شهدا نباید کوتاهی کنیم.

مهدی‌نژاد تصریح کرد: شهدا در دوران دفاع مقدس از جان خود گذشتند و ما باید پس از شهدا کار مکتبی کنیم و ادامه‌دهنده مسیر آنها باشیم.

وی پیام خون شهدا را عزت، اقتدار و پیرو ولایت دانست و یادآور شد: همه باید با برگزاری یادواره شهدا و برنامه‌ریزی فرهنگی مناسب پیام شهدا را به نسل‌های جوان و نوجوان انتقال دهیم.

امام جمعه پره‌سر با بیان اینکه شهدا با تبعیت از ولایت عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند، گفت: اکنون وظیفه ماست که با تبعیت از ولایت مسیر شهدا را طی کنیم.

وی گفت: اگر جانفشانی شهدا نبود سرنوشت کشورمان شبیه برخی از کشورهای منطقه می‌شد و نسل جوان باید با رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

مهدی‌نژاد خاطرنشان کرد: دشمنان در حال تلاش هستند که به عقاید دینی و مذهبی ما آسیب برسانند و همه باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به اینکه قدرت ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس موشک نبود بلکه ایمان بود، یادآور شد: رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس با ایمان به خدا و شعار الله‌اکبر پیروز میدان شدند.

انتهای پیام/

04

05

06

07

08

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir