امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۰۵/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان
بهداشت و درمان

سخنگوی وزارت بهداشت با ابراز تاسف از حادثه منا و جان باختن و مجروح شدن عده ای از زائران، از اعلام آمادگی کشور برای پذیرش مجروحان این حادثه و نیز اعزام گروه پزشکی از کشور به عربستان در صورت نیاز خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری رضوان خبر،به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن ابراز تاسف از حادثه دلخراش امروز منا و جان باختن و مجروح شدن تعدادی از زائران حین انجام مناسک اظهار داشت: جهت پذیرش مجروحان این حادثه در کشور آمادگی کافی وجود دارد ، بیمارستان های کشور در همین راستا در آماده باش کامل به سر می برند و در صورت اعزام مجروحان در اسرع وقت تیم های درمانی به مداوای تخصصی آنان خواهند پرداخت.
وی همچنین از آماده شدن تیم های پزشکی کشور برای اعزام به عربستان در صورت نیاز خبر داد و گفت: تیم هایی در این راستا سازماندهی شده اند که در صورت نیاز اعزام خواهند شد.
دکتر حریرچی همچنین در پایان از عدم برقراری نظم و امنیت در عربستان و بروز این حادثه دلخراش برای زائران ابراز تاسف کرد و تاکید کرد: وزارت بهداشت برای کمک به مجروحان در صورت اعزام به کشور و یا اعزام تیم های درمانی متخصص از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir