امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, ورزشی, گیلان
بازگشت قلعه عقابها به فوتبال

عصر دیروز چوکای تالش برای اولین بار پیش از شروع فصل جدید در زمین ورزشی کادوس شهرک چوکا با کادر فنی جدید خود تمریناتش را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، پس از شش ماه  تیم فوتبال چوکای تالش از ساعت ۱۵ عصر دیروز تمرینات خود را با حضور جوانان بومی شهرستان تالش آغاز کرد.

در اولین تمرین ابراهیم عبدالهی نژاد بازیکن سابق ملوان و از پیشکسوتان باشگاه چوکا به عنوان سرمربی معرفی شد بود کار خود را آغاز کرد.

در حاشیه اولین روز تمرین ، حراست شهرک چوکا مانع تمرین بازیکان شدند که بعد چند دقیقه از حضور  مالک باشگاه  این مشکل برطرف شد در ضمن مالک باشگاه چوکا اعلام کرد این  نوع رفتارها رفتارهای کودکانه ای است که از سوی مسئولان زیر ربط سازمان داده می شود.

photo_2015-09-27_20-27-10

وی در ادامه صحبت های خود گفت:  ورزش مایع سلامتی، نشاط وتقویت روحیه جوانمردی وگذشت است وخاطر نشان کرد که ورزشگاران با روحیه بهتری در اجتماع حضور خواهند داشت وی در ادامه فرمود هدف از شروع تمرین ساختن تیمی در خور شان تالش می باشد وبازگشت چوکا به روز های اوج خود است همان طور که این تیم روزی به نام قلعه عقابها معروف شده بود وتیم های بزرگی از این که در پوریای ولی با چوکا مقابله کنند واهمه داشتن واین امر با حضور مربی فهیم وزحمتکشی همچون ابراهیم عبدالهی نژاد  دورباره امکان پذیر است زیرا این مربی تیم رهپویان رضوانشهر را از لیک برتر گیلان به لیک دسته دوم کشور رسانده است .

وی در پایان صحبتها آرزوی موفقعیت وسربلندی را برای تیم چوکا ومربی جوان این تیم وبازیکنان از خداوند متعال را خواستار شد .

ودر ادامه سرمربی تیم افزود:

با عرض سلام  خدمت تماشاگران وبازیکنان خوشحالم از این که افتخار نصیب  بنده وهمکارانم شد که در خدمت باشگاه بزرگ ومردمی چوکا هستیم امیدوارم که با کمک وحمایت تمامی پیشکسوتان وتماشاگران وبازیکنان بتوانیم چوکا را به جایگاه واقعی قبلی برگردانیم پیراهن چوکا داری ارزش و اعتبار است وما سعی می کنیم که این پیراهن را به تن کسانی بپوشانیم که در حد نام واعتبار باشگاه چوکای تالش باشند .

 زمان برای تیم بسیار کم واما سعی می کنیم که با جمع کردن بازیکنان خوب برای صعود تلاش کنیم  مربی وبازیکنان حرفهایشان را بایستی درزمین با فوتبال ونتیجه خوب بزند وامیدوارم  ما در پایان سال در مقابل تماشاگران تالش سربلند شویم .

 ودر اخر از تمامی  تماشاگرانی که امروز با حضور خودشان مارا سرافراز کردن تشکر می نمایم.

پایان پیام /

خبرنگار: محمود اسلامی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir