امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۷/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه شهرستان رضوانشهر گفت: بی تدبیری سران آل سعود و کشته شدن حجاج بی گناه در امن ترین مکان عالم، هیچ توجیهی ندارد و بی لیاقتی مقامات سعودی را به اثبات می رساند.

به گزارش رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با اشاره به حادثه تلخ درگذشت تعدادی از حاجیان در سرزمین منا افزود: ایکاش روزی فرا برسد که سرزمین مقدس حجاز از زیر سلطه آل سعود بی لیاقت بیرون بیاید و دیگر شاهد اینگونه کشتار مومنان بی گناه در این سرزمین امن الهی نباشیم.
وی با اشاره به وضعیت کنونی خانه خدا که بر اثر بی لیاقتی سران آل سعود دل هر مومنی را به درد آورده است، بیان داشت: حرمت این سرزمین مقدس و خانه خدا باید حفظ گردد و کسانی که به دروغ خودشان را خادم الحرمین می نامند، بهتر است که خائن الحرمین نامیده شوند.
امام جمعه جمعه رضوانشهر همچنین با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود: مردم مسلمان و خداجوی ایران که فرهنگ ولایت و امامت دارند از نظر سلحشوری در دنیا سر آمد همه ملت ها هستند و این مهم را طی هشت سال دفاع مقدس به اثبات رساندند.
حجت الاسلام حبیبی با اشاره به امنیت موجود در داخل کشور و مدیریت ولایی بیان داشت: امنیت ما به برکت ولایت فقیه و امامت بدست آمده که این مهم موجب توسعه مهربانی و همدلی نیز می شود.
وی بیان کرد: دوران دفاع مقدس به ما آموخت که بدون اتکا به قدرت های دیگر، باید روی پای خودمان بایستیم و همین روحیه خود باوری موجب شده که دشمنان دیگر جرأت تعرض به کشورمان را نداشته باشند.
همچنین سرهنگ پاسدار بهرام صدیقی فرمانده سپاه رضوانشهر بعنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه؛ با اشاره به خطر نفوذ سیاسی دشمن به داخل کشور گفت: دشمن امروز می خواهد افکار جامعه ما را تصرف کند که از خطرناکترین معبر ها محسوب می شود.
وی افزود: هوشیاری در مقابل نفوذ نرم دشمنان امروز برای همگان یک تکلیف است که با اطاعت پذیری از رهبری، توکل به خداوند و تقویت ایمان همه نقشه های دشمنان بی اثر خواهد شد.
همچنین نمازگزاران جمعه رضوانشهر، با راهپیمایی جنایات سران آل سعود را محکوم کردند.

انتهای پیام/

منبع : ایرنا

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir