امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ورزشی

دبیر فدراسیون اسکیت از دعوت ۸ بانوی دیگر به اردوی تیم ملی اسکیت سرعت ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در اردیبهشت ماه سال جاری مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان برگزار شد و ۳۴ بانوی ورزشکار به دومین مرحله انتخابی اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان ایران دعوت شده بودند. اما با توجه به اینکه برخی از بانوان به دلیل مصدومیت یا مسائل دیگر نتوانستند در مسابقه شرکت کنند ما به آنها فرصت دوباره دادیم تا از طریق رقابت های لیگ به اردوی تیم ملی راه یابند.

براین اساس،سوگند عدالت خواه از اس فلای نقش جهان مبارکه، شکیلا قائدی فر از غزل تهران، مهسا عبدالباقی از خراسان رضوی، هانیه احمدی از آسه اراک، فرحناز نادری از اس فلای نقش جهان مبارکه، شقایق امامی از بونت ستارگان آذربایجان غربی، درسا شهریاری از غزل تهران و رومینا چهره ساز از اس فلای نقش جهان مبارکه نفراتی هستند که باید خود را به کادر فنی تیم های ملی معرفی کنند.اردوی تیم ملی به میزبانی اراک برگزار می شود.

نصیری خاطرنشان کرد: روز شنبه ۱۱ مهر تست انتخابی مرحله دوم برگزار خواهد شد و نفرات منتخب از طریق کمیته فنی اعلام می شوند که نفرات برگزیده در اردو حضور خواهند داشت و مابقی بعداز ظهر همان روز به شهر های خود باز می گردند. اگر حامی مالی مناسبی برای تیم پیدا شود اعزام به رقابت های تایوان، قطعی خواهد بود.

وی درباره کادر فنی تیم ملی گفت: سارا فرشتیان، نگار همایونی و هدی احمد بیگی نیز کادر فنی این تیم را تشکیل می دهند. 

دبیر فدراسیون اسکیت در بخش دیگری از سخنانش، از اعزام به مسابقات جهانی فری استایل ایتالیا در ۴ آبان خبر داد.

لازم به ذکر است، بعد از برگزاری سه مرحله اردو، ۲۰ بانوی اسکیت باز برای اعزام به مسابقات جهانی تایوان انتخاب می شوند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir