امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رضوانشهر

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رضوانشهر از نظارت ویژه بر واحدهای شالیکوبی این شهرستان خبر داد.

محسن آهنی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر گفت : طرح نظارتی شالیکوبی در راستای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و کشاورزان با هماهنگی دستگاه‌های جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی در حال اجراست.

وی هدف از اجرای طرح مذکور را نظارت بر رعایت نرخ‌های مصوب و نحوه صدور صورتحساب و نظارت بر توزین شلتوک تحویلی کشاورزان توسط کارخانه‌های تولیدی عنوان کرد.

به گفته رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رضوانشهر از ۳۵ واحد شالیکوبی موجود در شهرستان به صورت مستقیم و در قالب گشت‌های مشترک بازرسی شده‌است.

وی تصریح کرد: از تعداد واحدهای بازرسی شده مذکور، ۹ واحد متخلف به دلیل عدم صدور صورتحساب و نصب نکردن نرخ‌نامه با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

آهنی با بیان اینکه طرح نظارتی شالیکوبی از اول مهر ماه تمدید شده است، تصریح کرد: کشاورزان می‌توانند با تلفن گویای ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارش دهند و شکایت‌های خود را مطرح کنند.

وی با اشاره به تعیین نرخ شالیکوبی در کارخانه‌ها خاطرنشان کرد: نرخ خشک کردن و تبدیل هر کیلو شلتوک ۲ هزار ریال است.

این مسئول متذکر شد: از مقدار نرخ مذکور، ۸۰۰ ریال بابت خشک کردن و یک‌هزار و ۲۰۰ ریال بابت تبدیل به برنج سفید تعیین شده و نرخ تحویل به صورت برنج بابت اجرت هر ۱۰۰ کیلو شلتوک ۳.۱ کیلوگرم برنج سفید است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir