امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۷/ ۱۳۹۴
به مناسبت هفته گردشگری/

مشارکت در بازسازی واقعه غدیر و همچنین طور گردشگری مدیران به مقصد قلعه رود خان از جمله برنامه های مهم این واحد در شهرستان رضوانشهر می باشد.

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر گفت : هفته گردشگری همزمان با روز جهانی جهانگردی از تاریخ ۵ مهر شروع شده است.

شهرستان رضوانشهر با جمعیتی بالغ بر ۶۵ هزار نفر با مساحت ۷۸۳.۵ کیلومتر مربع می باشد که داری جاذبه های متنوع از جمله دریا ، ساحل ، جلگه و کوهپایه می باشد که نکته قابل تمایز این شهرستان با سایر شهرستان های استان این است که فاصله بین کوه تا دریا را در طی ۴۵ دقیقه می توان طی نمود.

در هفته گردشگری برنامه های متنوعی از جمله دیدار با خانواده شهدا ، نشست تخصصی با دهیاران بخش پره سر و مرکزی ، نشست علمی با موضوع مبانی توسعه گردشگری شهر و روستا شهرستان برای رئوس ادارات شهرستان رضواشهر و همچنین فعالان عرصه گردشگری با حضور دکتر طالع ماسوله رئیس دبیرخانه شورای عالی میراث فرهنگی کشور می باشد.

مشارکت در بازسازی واقعه غدیر و همچنین طور گردشگری مدیران به مقصد قلعه رود خان از جمله برنامه های مهم این واحد در شهرستان رضوانشهر می باشد.

هدف از برگزاری نشست های علمی ارتقاع دانش علمی و همچنین بررسی راهکار های پیشرفت ، موانع و همچنین استفاده از توانمندی های بالقوه شهرستان در راستای سرمایه گذاری و جذب ماندگاری گردشگر اعلام نمود.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir