امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۳/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
رئیس تبلیغات اسلامی رضوانشهر خبر داد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر از برپایی محافل‌ قرآنی در ۴۰ مسجد و اعزام ۳۰ مبلغ در این شهرستان برای ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رمضان ماه خدا و بندگی و نزول قرآن و ماه تسویه روح از معصیت و گناه است. 
وی با بیان اینکه تبلیغات اسلامی با همت مشترک دیگر دستگاه‌های فرهنگی و مساجد و هیئت‌های مذهبی و همراهان اهل بیت برنامه‌های ویژه تبلیغی را آغاز می‌کند، افزود: از اول ماه مبارک رمضان در ۴۰ مسجد با ۳۵ مبلغ در مساجد اقامه نماز ظهر و عصر و مغرب و عشاء و در برخی مساجد نماز صبح برگزار می‌شود. 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر گفت: در کنار برنامه‌های نماز جماعت احکام دین و معارف اسلامی بیان می‌شود و برنامه‌های قرآنی در موسسات قرآنی و خانه‌های قرآنی شهری و روستایی خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه هفت خانه قرآن روستایی و یک خانه قرآن شهری فعال در رضوانشهر فعالیت دارند، تصریح کرد: خانه قرآن رضوانشهر مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی دریافت کرده‌ است.
یوسفی از دیگر برنامه‌ها در ماه مبارک رمضان را آموزش، روخوانی، روان‌خوانی، حفظ و ختم قرآن ذکر کرد و افزود: معلمانی که دوره تربیت معلم را گذرانده‌اند آموزش قرآن را به‌عهده دارند ضمن اینکه در منازل محلات ۴۰ مکان ختم قرآن دایر می‌شود.
وی با بیان اینکه در نیمه ماه مبارک رمضان مسابقات قرآنی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: به صورت قرعه‌کشی به برندگان قرآنی جوایزی اهدا می‌شود. 

انتهای پیام/

خبرنگار : محمد شعبانی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir