امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۷/ ۱۳۹۴
فرمانده سپاه رضوانشهر:

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر : بازسازی واقعه بزرگ و تاریخی غدیرخم روز جمعه ۱۰مهر برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر با اشاره به برخی جزئیات بازسازی صحنه غدیر در این شهرستان، اظهار کرد: این کار هنری با حضور و فعالیت بسیجیان و هنرمندان متعهد رضوانشهر اجرایی می‌شود.

سرهنگ صدیقی هدف از بازسازی صحنه غدیر را تبیین و جایگاه واقعه غدیر، فرهنگ‌سازی خطبه غدیر و آشنایی نسل جوان با واقعه غدیر عنوان کرد و افزود: غدیر تاریخ مستند ولایت است.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر به اهمیت بسیار زیاد بازسازی و اجرای واقعه بزرگ غدیر برای نسل‌های جوان و نوجوان اشاره کرد و گفت: دشمنان با حیله‌های متفاوت تلاش دارند شبهاتی را در این زمینه ایجاد کنند که اجرای این برنامه گام مهمی در راستای روشنگری است.

صدیقی با اشاره به اینکه غدیر ضامن استمرار وحدت جامعه اسلامی است، تصریح کرد: با بازسازی واقعه غدیر در صدد انتقال پیام غدیر و گسترش فرهنگ غنی غدیر در بین اقشار مختلف مردم و حتی در خارج از مرزهای کشور به کمک رسانه‌ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بازسازی ماکت نمادین کعبه، طراحی برکه غدیر در منطقه اجرای نمایش برپایی خیمه‌های متعدد و نصب المان‌های مورد نیاز از جمله مقدمات اجرای این نمایش عظیم است.

وی خاطرنشان کرد: امسال در ۱۲۲ شهر کشور واقعه غدیر بازسازی می‌شود که شهر  رضوانشهر در استان گیلان یک مورد آن است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir