امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: ایران و جهان
آزمون بزرگ نمایندگان مجلس ؛

آمریکایی ها قصد دارند تا دشمنی های خود با ملت را کم کنند و آن را عادی جلوه دهند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از   مریان خبر ، بعداز اینکه خبر دست دادن ظریف و اوباما در نیویورک رسانه ای گردید واکنش های بسیاری را در داخل کشور همراه داشته است .

این دست دادن ها به نحوی آگاهانه و عمدی است و پشت صحنه هایی در این راستا فعال بوده اند.

بعد از ۳۵ سال و پس اقدامات امریکا علیه ملت ایران، باید به این مهم دست یافت که این دست دادن ها به چه سمت و سویی است و اگر با فراموشی اقدامات امریکا علیه ملت ایران باشد به این معنا است که دست از ارزش ها کشیده است.

حال انتظارات از نمایندگان محترم مردم در مجلس این است که واکنش در خور توجه به این عمل داده و یک حرکت انقلابی انجام دهند .

از نماینده محترم شهرستان های تالش , ماسال و رضوانشهر که در گذشته با امضای طرح سه فوریتی توقف مذاکرات با آمریکا روحیه انقلابی خود را نشان داده انتظار می رود این بار هم به نمایندگی از مردم تالش ، ماسال و رضوانشهر از وزیر خارجه در مورد دست دادن با شیطان بزرگ جواب بخواهد.

وی در همان زمان در گفتگوی با یک از خبرگزاری ها بیان داشت :

قاطعانه می گویم که طرح ۳ فوریتی «توقف مذاکرات هسته‌ای تا قطع تهدیدات آمریکا» را امضا کرده ام» اگر قرار باشد حین مذاکرات آمریکا مدام ما را تهدید کند و بعد خواستار توافق نیز باشد و با این کار از ما امتیازاتی بگیرد عقلانی نیست.توافق اصول و شرایطی دارد و مذاکرات باید بصورت عادلانه و در آرامش صورت بگیرد.مذاکرات در سایه تهدید استثمار است.» شکری با بیان اینکه

این طرح در مقابل زورگویی آمریکا در مذاکرات بوده و رهبر انقلاب نیز نسبت به زورگویی و تهدیدات آمریکا واکنش نشان داده اند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir