امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۷/ ۱۳۹۴
امام جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر گفت : نیروی انتظامی مظهر مبارزه با مظاهر علنی فساد در جامعه است.

به گزارش رضوان خبر، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در دیدار فرماندهی و جمعی از پرسنل انتظامی رضوانشهر که در آستانه هفته ناجا در این شهرستان انجام شد ضمن همدردی با خانواده های داغدار جان باختگان در منا گفت : هم اکنون بر اثر بی تدبیری گردانندگان حج، ۱۴ کشور دنیا عزادار هستند.
امام جمعه رضوانشهر با اشاره به نعمت ولایت و امامت در کشور بیان کرد: به برکت ولایت و امامت، الحمدالله امنیت در کشور ما حاکم است و نیروهای انتظامی در کنار سایر قوای مسلح بعنوان بازوان توانمند ولایت هستند.
رییس شورای فرهنگ عمومی رضوانشهر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که نیروی انتظامی وظیفه ایجاد امنیت در جامعه را بر عهده دارد که بخشی از این وظیفه امنیت اخلاقی است که مراکز مخفی نیز باید کنترل گردد و نقش مردم در این راستا بسیار مهم می باشد.
امام جمعه رضوانشهر ضمن بر شمردن وظایف نیروی انتظامی افزود: انتظار ما از نیروی انتظامی این است که ارزشهای حاکم بر نظام جمهوری اسلامی زیر سوال نرود مقابله با هنجار شکنان اجتماعی از اهم وظایف این نیرو محسوب می شود.
قبل از بیانات امام جمعه رضوانشهر سرهنگ مجید حسینی فرمانده انتظامی رضوانشهر نیز طی سخنانی گزارشی از عملکرد این نیرو در سطح رضوانشهر ارائه نمود.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir