امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۴

شکری عصر دیروز در بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی هنری رضوانشهر گفت: این مجتمع فرهنگی و هنری تاکنون بالای ۹۰ درصد پیشرفت داشته و امیدواریم به زودی شاهد افتتاح مجتمع باشیم.

به گزارش رضوان خبر ، شکری نماینده مردم رضوانشهر ، تالش و ماسال  در مجلس به همراه  فرماندار ، معاون فرماندار و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر از مجتمع  فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی  این شهرستان بازدید کردند.

امام پناهی فرماندار شهرستان رضواشهر در بازدید از این مجتمع گفت :عملیات اجرای طرح مجتمع فرهنگی و هنری رضوانشهر اسفند ماه ۱۳۷۹ در زمینی به مساحت ۲۷۰۰هزار مترمربع با زیبنای ۱۰۵۰ مترمربع آغاز شد که متاسفانه تاکنون تکمیل نشده است.

این مسئول افزود : در ۲سال اخیر تلاش زیادی برای جذب اعتبار برای ساخت  و اتمام مجتمع شده است، و شاهد نتایج خوبی بوده ایم.

وی بیان کرد: تلاش می شود تا آنجا که توان داریم به این طرح کمک کنیم و حداکثر مساعدت را به مجتمع فرهنگی رضوانشهر خواهیم کرد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر نیز گفت: طی بازدید قبلی که توسط معاون اداری مالی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاون راه و شهرسازی و فرماندار شهرستان انجام شد صورتجلسه ای تنظیم گردید که طبق آن پیمانکار متعهد شده بود که تا پایان مهر ماه بخش اداری این مجتمع تحویل ارشاد گردد، اما در حال حاضر شاهد پیشرفت  نبوده ایم.

ملکی نژاد در ادامه گفت:  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و فرماندار شهرستان برای اتمام تنها مجتمع فرهنگی و هنری رضوانشهر پیگیری های زیادی انجام داده اند که جای تشکر و قدردانی بسیاری دارد.

این مسئول فرهنگی در پایان خاطر نشان کرد :امیدواریم با پیگیری مسئولان محترم بخش اداری این مجتمع هرچه سریعتر به این اداره تحویل داده شود.

در ادامه این بازدید شکری نماینده مردم  تالش ، رضوانهشر و ماسال  گفت :هنرمندان رضوانشهری تا کنون و با کمترین امکانات  در زمینه ارتقای فرهنگ و هنر منطقه  فعالیت داشته اند و امیدواریم افتتاح این مجتمع فرهنگی و هنری بتواند هنرمندان بیشتری را جذب کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir