امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۷/ ۱۳۹۴
در مراسم گرامیداشت جانباختگان منا در رضوانشهر/

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر افزود: مسلمانان وظیفه خود دانستند تا امر خداوند متعال را اجابت کرده و به واجبات دین عمل کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت‌الاسلام محمدرضا بخشش عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای فاجعه منا در مسجد جامع رضوانشهر اظهار کرد: این مصیبت بزرگ تمام مسلمانان جهان را متاثر کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه رضوانشهر افزود: مسلمانان وظیفه خود دانستند تا امر خداوند متعال را اجابت کرده و به واجبات دین عمل کنند.

بخشش با اشاره به اینکه کشورهای اسلامی باید در مقابل بی‌کفایتی و ناتوانی آل‌سعود واکنش شدیدی از خود نشان دهند، افزود: آل‌سعود با توجیهات بی‌منطق خود نمی‌تواند از زیر مسئولیت شانه خالی کند و حجاج را مقصر بداند.

وی با بیان اینکه حجاج مظلومانه در راه انجام مناسک حج واجب جان خود را مظلومانه از دست دادند، تصریح کرد: این توطئه حکام آل‌سعود در کشتار ظالمانه حجاج یک فاجعه بوده که به دلیل بی‌کفایتی و ناتوانی سعودی‌ها جهان اسلام را عزادار کرده است.

این مسئول دلیل دشمنی آل‌سعود علیه انقلاب اسلامی را ایستادگی ملت ایران در مقابل استکبار جهانی دانست و افزود: تا زمانی که ملت ایران در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایستادگی کند توطئه‌های دشمنان نقش بر آب می‌شود.

وی با بیان اینکه آل‌سعود با بی‌کفایتی خود در مدیریت حج جامعه بشری را عزادار کرده است، یادآور شد: ملت ایران با ولایت‌مداری توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کردند. 

بخشش متذکر شد: ملت ایران از دولتمردان انتظار دارند تا انتقام این جنایت را بگیرند و همانگونه که مقام معظم رهبری با صراحت و اقتدار شرایط را تغییر دادند دولتمردان نیز باید با الگوگیری از سخنان رهبری در مقابل جنایت آل‌سعود کوتاهی نکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir