امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
رییس شورای ییلاق روستای روشنده:

عباسی در خصوص روند گاز رسانی به روستای روشنده گفت : با پیگیری و تعامل دهیاری با دستگاههای ذی ربط اقدامات اولیه در این خصوص شامل نقشه برداری مسیر گازرسانی انجام شده و بنابر گفته مسئولین شرکت گاز ،پروژه گازرسانی در نیمه دوم سالجاری به بهره برداری خواهد رسید .

حجت اله عبا سی رییس شورای ییلاق روشنده در گفتگو با خبرنگار رضوان خبر عنوان کرد: با تعامل و همکاری اعضای شورای روستا و دهیار در جهت رفع مشکلات و فراهم آوردن زمینه برای امکانات رفاهی انجام شده اقدامات مطلوبی صورت گرفته که از جمله این اقدامات می توان به برطرف نمودن مشکل آب شرب روستاییان و افزودن شبکه آب روستا با تعبیه لوله گذاری ۲ کیلومتر و همچنین تعویض لوله های شبکه آب روستا با صرف هزینه ای بالغ بر ده میلیون تومان از محل وجوه دریافتی اهالی روستا و همچنین به کارگیری مسئول امور آب روستا  ، حل اختلاف و بررسی شکایت مردمی ،ایجاد وضو خانه جنب قبرستان ،شن ریزی کوچه های محل روستا با صرف اعتباری بالغ بر پانزده میلیون تومان از محل درآمد های دهیاری هزینه شده است.

وی همچنین در بحث شن ریزی و تعریض راه روستایی به نلون با هزینه ای بالغ بر بیست میلیون تومان از محل درآمدهای دهیاری و اعتبارات شهرستانی صرف این اقدام شده ، رییس شورای ییلاق روشنده در ادامه سخنانش در خصوص تخصیص اعتبار بالغ بر ۴۷۰ میلیون تومان جهت اجرای پروژه  آسفالت راه روستایی و تعریض راه اصلی روستا به طول هفت کیلومتر خبر داد و افزود:  اقدامات خوبی در جهت پیگیری و تلاش برای  تخصیص اعتبار در بحث سنگ فرش نمودن برخی از کوچه های روستا انجام شده است همچنین  برای رفع مشکل آنتن دهی دیجیتال اقدامات لازم برای نصب و راه اندازی فرستنده دیجیتال با مرکز صداو سیما استان ،  با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان ازاعتبارات استانی صرف این اقدام  شده است.

وی برگزاری یادواره شهدا ء دهستان ارده در ییلاق روشنده ،کمک مالی به افراد بی بضاعت به مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان و کمک به بازسازی مدارس از دگیر اقدات دهیاری روستا  عنوان داشت .

عباسی در خصوص روند  گاز رسانی به روستاگفت : با پیگیری و تعامل دهیاری با دستگاههای زیربط اقدامات اولیه در این خصوص شامل نقشه برداری مسیر گازرسانی انجام شده و بنابر گفته مسئولین محترم شرکت گاز ،پروژه گازرسانی در نیمه دوم سالجاری به بهره برداری خواهد رسید .

همچنین ۸۰ در صد از عملیات اجرایی پل اصلی روستا ،به اتمام رسیده طی ماههای آینده به بهره برداری خواهد رسید. رییس شورای روستا در ادامه با اشاره به مشکل اصلی روستا برخی  زمینهای روستا ییان که در جوار منازل مسکونیشان میباشند جزء حدود زمین های منابع طبیعی محسوب می شود که این امر روستاییان را با مشکلات عدیده ای مواجه می کند وی خواستار بازنگری نقشه  و توجه بیش از پیش مسئولین به این امر مهم شد. عباسی ،عدم دسترسی به اینترنت وعدم پوشش شبکه اینترنت ،ضعف برق  بیکاری جوانان و عدم وجود امکانات ورزشی را از مشکلات روستا عنوان داشت.وی در ادامه خاطر نشان کرد:با توجه به فراهم سازی زمینه امکانات رفع بیکاری ،ورزش جوانان اقدامی  جهت رفع این مشکلات صورت نگرفته است .

در پایان عباسی  از زحمات نماینده مردم سه شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای شکری ،فرماندار رضوانشهرجناب آقای امام پناهی ،بخشدار بخش پره سر جناب آقای روحانی، اعضای محترم شورا روستا ، جناب آقایان شاپور بابایی و عیسی مردشیری و دهیار روستا جناب آقای فرهنگ عباسی و تمامی عزیزانی که در عمران و آبادانی روستا یاری رسانیدند تشکر و قدر دانی کرد وی درانتها  جدیت و نهایت همکاری ویژه مسئولین را جهت رفع مشکلات خواستار شد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir