امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
با حضور مسئولان رضوانشهر/

نخستین مهد کودک و پیش‌دبستانی هوشمند در رضوانشهر با حضور مردم و مسئولین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر اولین مهد کودک و پیش‌دبستانی هوشمند در رضوانشهر گشایش و به بهره برداری رسید

در آیین افتتاح این مهدکودک ابراهیم چراغی معاون فرماندار رضوانشهراظهار کرد: خدمات ارزنده در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی موجب رشد و رونق شهرستان می‌شود.

معاون فرماندار رضوانشهر، آینده‌نگری و فرهنگ‌سازی در مکان‌های آموزشی را مهم دانست و گفت: با آموزش و فرهنگ‌سازی می‌توان هجمه‌های دشمنان را خنثی کرد.

معاون فرماندار رضوانشهر ادامه داد: داشتن جامعه‌ای شاداب و پویا با بر گرفتن از احکام دینی و مذهبی امکانپذیر می‌شود و خانواده‌ها باید مراقب آسیب‌های اجتماعی که دشمنان به‌ راه انداختند باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان با جنگ نرم خود کانون گرم خانواده‌ها را هدف گرفتند، افزود: دشمنان با ایجاد فضاهای مجازی می‌خواهند به جوانان ما ضربه بزنند.

چراغی دلیل آمار بالای طلاق را بی‌توجهی نسبت به مسایل ریشه‌ای در خانواده و پایه فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: برنامه‌های استکبار جهانی برای فروپاشی اخلاق و ریشه خانواده است.

مهد کودک و پیش‌دبستانی سحرناز برای نخستین در رضوانشهر هوشمندسازی شده و اولیای کودکان می‌توانند از طریق نرم‌افزار مورد نظر در منزل شیوه تعلیم کودکان خود را کنترل کنند.

سندیانی موسس ای مهدکودک افزود : در این مکان امکانات بازی و کمک آموزشی پیشرفته و به روز، کلاس های فوق برنامه (زبان انگلیسی ، موسیقی، قرآن، نقاشی، سفالگری، تفکر خلاق در کودکان و …) ، سرود خوانی و قصه گویی، گردش علمی و تفریحی، کنترل بهداشت کودکان،  آموزش مهارت های زندگی ، برگزاری کلاس های ucmas (آموزش با چرتکه)، پرورش رشد کلامی، مهارت های شنوایی و رشد بینایی برای آموزش دانش آموزان موجود می باشد.

وی درادامه گفت : یکی از اهداف من در آینده ایجاد مجتمع آموزشی در آینده ای نزدیک است .

سندیانی در پایان افزود : برای این مکان آموزشی ۳۰۰ میلیون ریال وام از طریق صندوق کارآفرینی امید و ۱۰۰ میلیون ریال آورده متقاضی هزینه شده که برای ۳ نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

انتهای پیام/

05

 

08

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir