امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۱۷/ ۰۷/ ۱۳۹۴
فرمانده انتظامی رضوانشهر

فرمانده انتظامی رضوانشهر از کشف ۷۰ درصدی سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، مجید حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران با قدرت نگارش خود قدرت امنیت را در جامعه به وجود می‌آورند.

وی هفته نیروی انتظامی را فرصت مناسبی برای پاسخگویی پلیس به مطالبات مردمی دانست و افزود: هفته ناجا را با شعار «اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش» آغاز کردیم.

فرمانده انتظامی رضوانشهر با بیان اینکه تعامل خوبی بین این نیرو و اداراه آموزش و پرورش شهرستان وجود دارد، افزود: برای ارتقای همگانی و دور ماندن نسل جوان از آسیب‌های اجتماعی، آموزش کارشناسان در مسایل فرهنگی مدارس انجام شده‌است.

وی گفت: هر قدر در امر تعلیم و تربیت بهتر عمل کنیم آینده جامعه آرامش و معنویت بیشتری خواهد داشت و انتظار و پیمان پلیس از مردم جامعه رعایت قانون و مقررات برای ریشه‌کنی بی‌نظمی و هرج و مرج در جامعه است.

حسینی افزود: پلیس خود را یک معلم اجتماعی می‌داند تا برای گسترش دامنه قانون‌پذیری موفق باشد و آینده‌سازان به‌ویژه نسل جوان از هجمه‌های دشمنان به دور باشند.

وی به برنامه‌های شاخص شهرستان در هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: در هفته نیروی انتظامی بازدید از خانواده شهدا و تجلیل از آنها و پرسنل کادر و وظیفه و حضور کارشناسان هر روز در مساجد و مدارس، اهدای خون توسط کارکنان و … انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی رضوانشهر ارائه خدمات مضاعف به شهروندان و آشنایی دانش‌آموزان با پلیس ۱۱۰ و برگزاری همایش پیاده‌روی در روز جمعه را از برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

وی گفت: با هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مناسب پلیس راهور و شهرداران رضوانشهر و بخش پره‌سر، ایرادهای سطح شهر مانند تابلو و بنرهای هشداردهنده برطرف شده و این تعامل موجب شده تا در تصادفات شهری فوتی نداشته‌باشیم.

حسینی با بیان اینکه امسال در طرح دریا با اقدام‌های صورت‌گرفته غرقی نداشتیم، خاطرنشان کرد: این موفقیت با همکاری فرمانداری و مدیریت سلامت دریا و مرزبانی دریایی و ورزش جوانان حاصل شده‌است.

وی از کشف ۷۰ درصد سرقت‌های انجام شده در رضوانشهر خبر داد و یادآور شد: در نیمه نخست امسال در کشف مواد مخدر افزایش کشف داشتیم.

فرمانده انتظامی رضوانشهر به انتخاب پلیس معتمد محلی از طرف کلانتری‌ها در روستا و شهرها اشاره کرد و متذکر شد: این افراد ریش‌سفید همان محل هستند تا در صورت نیاز پرونده‌هایی که نیاز به سازش دارد با مشورت آنها برطرف شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir