امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

جشنواره استقبال از ماه مبارک رمضان به همت ستاد برگزاری جشنواره های شهرستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر در مجتمع فرهنگی تفریحی پاسارگاد پره سر برگزار شد.

 به گزارش رضوان خبر ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر ضمن تشریح ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان این جشنواره فرهنگی هنری به مناسبت استقبال از ماه مبارک در قالب غذاهای محلی مخصوص این ماه و نمایشگاه عکس هنرمندان این اداره برگزار شد.

ملکی نژاد هدف ازبرگزاری مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان را ایجاد فضای نشاط و سرگرمی و همچنین شناساندن غذاهای مخصوص این ماه عنوان کرد.

این مسئول تصریح کرد: هنرمندان  عکاس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر در این جشنواره نمایشگاه عکس داشتند که با استقبال عموم رو به رو شد و همچنین اجرای تئاتر و آوازخوانی این جشنواره به عهده هنرمندان این اداره بود.

ملکی نژاد در ادامه گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برنامه‌های مختلفی در این ماه برای شهروندان و هنرمندان دارد که از جمله آنها می توان به مراسم سی روز با قرآن در سه نقطه از شهرستان، برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، تجلیل از خادمین قرآن و نماز ادارات، محفل انس با قرآن، اجرای نمایش و برنامه های هنری و تفریحی در ساحل اشاره کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir