امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۷/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, ورزشی
لیگ دسته دوم کشور؛

در جریان رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل تیم رهپویان رضوانشهر قرار می گیرد .

به گزارش رضوان خبر ، مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این دو تیم در هفته دوم از رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، به مصاف هم می روند .
رادنی دیدار افزود : این مسابقه ، عصر روز چهارشنبه هفته جاری ۲۲ مهر ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدود رشت در این دیدار نیز میزبان است .
وی اظهار کرد : تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته اول این رقابت ها نیز در رشت به مصاف تیم الوند همدان رفته بود که در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهد .
وی با اعلام آمادگی این تیم در مقابل رهپویان رضوانشهر ادامه داد: با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته اول مقابل حریفش به برتری دست یافته ، با روحیه خوب مقابل تیم رهپویان رضوانشهر قرار می گیرد و امیدواریم که تیم سپیدرود در این دیدار نیز به برتری دست یابد .
وی بیان کرد: در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ۴۰ تیم حضور دارند که در چهار گروه ۱۰ تیمی با هم به رقابت می پردازند که تیم های فوتبال سپیدرود رشت و رهپویان سپهر رضوانشهر دو نماینده استان گیلان در گروه چهارم این رقابت ها قرار دارند.
مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: نمایندگان فوتبال گیلان با تیم های فولاد اهواز (ب) ، شهرداری ارومیه ، خلخال دشت ، صنعت ساری ، الوند همدان ، پیام وحدت مشهد ، تربیت ایلام و شاهین کیش هم گروه هستند.
رادنی دیدار اضافه کرد: تیم های حاضر در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها ، از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به مسابقات لیگ دسته اول کشور راه می یابند .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir