امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۷/ ۱۳۹۴
در پی بی احترامی رئیس بانک به یک مشتری

رئیس نو منتصب بانک ملی پره سر که بعد از بازنشستگی محمدی رئیس اسبق شعبه پره سر وارد این شعبه شده است خطاب به یکی از مراجعه کنندگان و با کمال بی احترامی و با لحنی تحقیر آمیز در جمع گفته است الان دیگر پشت کوهی ها هم عابربانک دارند شما ندارید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ،آقای الف – خ جهت پرداخت تعدادی از فیش های خود به بانک ملی پره سر مراجعه نموده که با عدم پذیرش کارمند بانک مواجه می شود و ایشان را به میز رئیس شعبه راهنمایی میکند رئیس جدید الورود این شعبه نیز با تکبر و اعتماد به نفس بیش از اندازه خطاب به این جوان نخبه و تحصیل کرده گفته اند الان همه پشت کوهی ها هم کارت عابر دارند و با کارت تمام امورات خود را میگزانند ولی شما ندارید؟!!!

گذشته از این که پرداخت فیش ها به چه صورتی صورتی انجام می پذیرد  آقای رئیس بانک شما بعنوان کارمند همین مردم شهر و کشور پشت آن میز نشسته اید  و وظیفه قانونی شما است که به امور مراجعه کنندگان رسیدگی کرده و رفع نمایید نه اینکه با مردم بی احترامی کرده و تحقیر نمایید !!! آیا این موضوع از سیاست های نظام بانکی بانک ملی ایران است ؟

از نام بانکی که در آن شاغل هستید و نان این مردم را بر سر سفره می برید بعید است که چنین حرکت غیر حرفه ای از خود نشان داده و با مردم چنین نا محترمانه رفتار کنید.

آقای رئیس اینبار به سکوت و آرامی گذشت که این نشانگر نه پشت کوهی بودن است بلکه نشان از ادب و احترام و محبت مردمی با تاریخچه سه هزار سال است که دیدی بزرگ منش و با گذشت دارند.

اما یادان باشد ضمن اینکه همین ما پشت کوهی ها ولی نعمتان هستیم و شما مسئولین و دست اندر کاران خدمت گزاران به همین مردم هستید و در شهری که مدیریت شعبه را بر عهده گرفته اید بزرگانی را برای این انقلاب و نابغه هایی را برای مدیریت در این دولت و نظام تربیت و معرفی کرده است.

امید است در رفتار خود تجدید نظر کرده و  من بعد حرف را در دهان خود مزه مزه کنید و سپس به مشتریان خود عارض باشید.

گویا آقای ارده که از فرزندان همین خطه سر سبز می باشد به عنوان عالی ترین سکاندار روابط عمومی بانک ملی کشور می باشد طریقه برخورد با مشتریان را به شما دیکته نکرده اند که جای بسی تامل دارد.

ضمنا آن هموطن عزیزی که  آن برخورد زشت را با ایشان داشته اید در خانواده ای نخبه و مذهبی تربیت شده اند که سواد شما نه به اندازه نیمی از علم حقوق او باشد چه برسد  به بورس هایی که از کشور های بزرگ صنعتی وعلمی  دنیا گرفته اند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

یک پاسخ به “پشت کوهی ها هم استفاده از عابر بانک را بلدند!!!”

  1. ارش گفت:

    اقا همین پشت کوهی ها ثروتشون از دارایی جدو اباد اینجور ادما بیشتره.حالا یه اشتباهی کرد.قول میده ازین …..نکنه

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir