امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۴/ ۱۳۹۴
فرماندار رضوانشهر:

مهندس امام پناهی گفت : حضور سازمانهای مردم نهاد در بخش کشاورزی و آبیاری ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، فرماندار رضوانشهر در دومین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه فضای ماه مبارک رمضان امسال، به شمیم قهرمانان پرپر شده کشورمان عطرآگین شده است بیان داشت :سیاست کلی دولت در سال جاری ، مهار تورم و افزایش رونق اقتصادی با کمک مردم و استفاده از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

حمیدرضا امام پناهی عملکرد دولت را درمهار ۴۵ درصدی تورم، موفقیت آمیز خواند و خاطر نشان کرد :دولت به رونق اشتغال و افزایش توانمندی و توسعه اقتصادی جامعه نگاه ویژه ای دارد.

وی همچنین  افزود :باتوجه به اینکه در سال جاری دو انتخابات مهم را در حوزه مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری پیش رو داریم ،ضرورت دارد نگاه ما به انتخابات ،نگاه جانب دارانه و حمایتی نباشد و دراین راستا ، وظیفه برگزاری انتخابات سالم ، برعهده ما می باشد.

فرماندار رضوانشهر به بحران کم آبی اشاره کرد و افزود :با توجه به افزایش دمای هوا و تبخیر آبهای سطحی، از اداره جهاد کشاورزی می خواهم  در توزیع عادلانه آب ، تمام سعی و تلاش خود را انجام دهد .

امام پناهی با اشاره به روند پیشرفت سد شفارود اضافه کرد :این سد باتلاش ویژه دولت  و پیگیریهای همه جانبه مسئولان در سال ۹۳و ۹۴  تا به این مرحله رسیده است و باید به عرض برسانم این سد تنها پروژه فاینانسی وزارت نیرو می باشد که هیچ گونه مانع و مشکلی در خصوص تامین اعتبار ندارد.

وی به مشکلات محیط زیستی موجود بر سر راه عملیات ساخت سد اشاره کرد و اظهار داشت :بحران کم آبی و خطر عدم وجود آب شرب و زراعی از مهمترین مسائلی است که بیش از هرمسئله دیگر باید مورد توجه قرار گیرد و باید بگویم با راه اندازی این سد مقدار ۱۰هزار هکتار از آب زراعی مزارع ما و حتی آب شرب چند شهرستان، تامین خواهد شد.

در ادامه علی اکبرپراوزان  با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ایثار و فداکاری از برکات ماه مبارک رمضان است.
مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری گیلان با بیان اینکه ماه رمضان تنها یک ماه برای انسان‌ها نیست، افزود: اعمال نیک ماه مبارک رمضان توشه‌ای برای آخرت بشر است.
وی افزود: افرادی که این همت را در خود می‌بینند در عرصه نمایندگی مجلس حضور یابند از آنها حمایت می‌کنیم و این حرکت عظمت فرد را نشان می‌دهد اما به کسی اجازه تخطی از قانون را نمی‌دهیم.
پوراوزان با تاکید بر اینکه هیچ هیئت اجرایی نباید غیر از قانون عمل کند، اضافه کرد: کسانی که به دنبال منافع شخصی و حزبی خود هستند به کشور و مردم ظلم می‌کنند.
وی تغییر و تحولات افراد را در دولت امری طبیعی دانست و گفت: مسئولان باید همسو با دولت و همراه نماینده در شهرستان باشند.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر نیز در این جلسه بیان داشت: مردمداری، تواضع و گره گشایی از مشکلات مردم از مهترین ویژگی یک مدیر خوب است که معاون قبلی فرماندار رضوانشهر دارای چنین خصوصیاتی بود.

وی ادامه داد: این شهرستان به دلیل وجود تنوع قومی و مذهبی نیازمند توجه ویژه در زمینه های مختلف می باشد.

در پایان این نشست ابراهیم چراغی بعنوان معاون جدید فرماندار این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir