امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
تاریخ انتشار:۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۴
نماینده مردم رضوانشهر، تالش و ماسال در مجلس:

نماینده مردم رضوانشهر، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی به ورشکستگی کارخانه چوکا اشاره کرد و گفت: کارخانه چوکا به تعطیلی کشیده شده است.

به گزارش رضوان خبر به نقل از فارس ، محمود شکری شب گذشته  در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به وضعیت صنایع چوب و کاغذ تالش و اسالم اظهار کرد: کارخانه چوب و کاغذ تالش به تعطیلی کشیده شده و کارخانه اسالم در حال تعطیلی است.

وی یکی از دلیل‌های ورشکستگی کارخانه چوکا را جدا کردن شرکت جنگل شفارود از این کارخانه عنوان کرد و افزود: سال ۶۶ جنگل شفارود به جهاد کشاورزی واگذار شد و کارخانه چوکا از آن زمان کاهش تولید پیدا کرده است.

نماینده مردم رضوانشهر، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت جنگل شفارود به سازمان اتکا واگذار شده است، تصریح کرد: تعداد کارکنان کارخانه چوکا از چهار هزار نفر به یک‌هزار نفر کاهش پیدا کرده است.

شکری به وجود بزرگ‌ترین بندر منطقه در تالش در ۲۰۰ سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: احداث بندر در تالش یکی از مصوبات هیئت دولت به گیلان محسوب می‌شود اما تاکنون اجرایی نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

2 پاسخ به “کارخانه چوکا به تعطیلی کشیده شد”

 1. فرزاداز ماسال گفت:

  تعطیلی چوکا نشانه بی کفایتی شخص محمودشکری واو بیست و چند کاندیدایی بود که از ایشان حمایت کردن آه وناله کارگران چوکا دامن گیرشان میشود حتما اومیدوارم اقای شکری وحامیانش اونقدر مرد باشن و بیان از مردم بخاطر این بی لیاقتی معذرت بخوان آقایان یوسفی حق جو رادمهر سلامی نیرومند… که دنبال تعقیر بودید وجو کاذب راه انداخته بودید اینم نتیجه تعقیر حالا مردباشید بیاین این افتضاح محمودخان شکری رو به گردن بگیرن .تنها راه نجات چوکا انتخاب نماینده لایق وقدرتمندی مثل حاج بهمن محمدیاری هستش

  (۴)
 2. عليرضا گفت:

  آقای شکری لطفا ما چوکایی ها رو بحال خودمون بذار، اگه ما تو این وضعیت گرفتار شدیم نشانه بی لیاقتی و دخالت های بیجای شما در امر مدیریت چوکاست. شمایی که با دخالت در امر مدیریت مدیر لایقی چون میرجلالی رو از شرکت فراری دادی بعدش هم با آوردن گلریز و دخالت هزار باره در امور چوکا یکسری آدمهای معلوم الحال بیسواد که عمده از دوروبریهای شما بودند رو به چوکا وارد کردین و این اشتباه رو با اشتباه دیگری به نام وزوایی کامل کردین _ مردی هزار چهره که جز دروغ و ریا و چپاولگری در امر دیگری تخصص نداره_ و سریال دخالتهای شما همچنان ادامه داره
  آقای شکری چگونه ۲۰ نفر از ایادی خود به استخدام شرکت به تعطیلی کشانده شده چوکا در آوردید در حالی که از بدو ورود آنها ما تا کنون حقوقی دریافت نکره ایم
  و دوباره میخواهید از همان دوروبر خود مدیرعاملی چون خود را بیاورید و این شرکت را فدای امیال خود کنید که کرده اید
  راستی به مراسم روبان پاره کنی بدبختی چوکاییها نمی آیید؟!!! ، چه شد آن همه نمایش های کذایی شما . به یمن قدوم مبارک شما فلاکت ونکبت از سرو رویمان بالا میرود.
  آقای شکری لطفا نماینده ما نباشید و چوکا رو به چوکاییان وسهامدانشان واگذارید ، مارا به خیر شما امید نیست شر مرسانید
  شاید بگوییم از طرف کارکنان چوکا بخاطر نیاورید، مینویسم از طرف همکاران خسرو پورخان قلی و شرکا

  (۱)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir