امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۷/ ۱۳۹۴

آیا آماده نشدن ساختمان دانشگاه پیام نور شهرستان برای تحصیل ترم جدید دانشجویان نشان از بی درایتی رئیس پیام نور استان در ساختمان این دانشگاه دارد؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، چند باری آقای نماینده اعلام داشته بودند که ساختمان دانشگاه پیام نور شهرستان برای تحصیل دانشجویان در ترم جدید سال ۹۴ آماده و واگزار میگردد اما پس از گذشت مدت زمان بسیار در شروع ترم جدید همچون دیگر پروژ های شهرستان ، این ساختمان نیز با مشکلات فراوان و عدم پیشرفت سازه در چند ماه اخیر آماده تحویل نگردیده و دستورات فرماندار شهرستان در این خصوص پشت گوش انداخته شده است که این کار گویا دهن کجی به فرماندار شهرستان در راستای تاکید ایشان به عنوان رئیس شورای اداری شهرستان بر این موضوع  که واحد های آموزشی و کلاس های درس ساختمان باید برای ترم جدید دانشگاه آماده و تحویل داده باشد.

بیش از چندین سال است که دانشگاه پیام نور شهرستان با نزدیک به یک هزار دانشجو بدون ساختمان  و به صورت خانه به دوشی  در حال فعالیت است و با رحم و ترحم مجموعه فرمانداری  مکانی که بیش از این بخشداری رضوانشهر بوده است سکنی گزیده و کلاس های خود را شبیه کلاس های درس دبستان های  امروزی  برگزار می دارد.

با توجه به این که دانشگاه پیام نور شهرستان دومین دانشگاه بزرگ شهرستان و یک نهاد استراتژیک شهرستان  مدنظر قرار داده شده است که امکان گسترش فعالیت رشته های درسی و … را دارد میتواند توجه ویژه ای به این پروژه گردیده و این کم کاری ها ، پشت گوش انداختن های دستورات و تصمیمات مسئولین و عدم توجه و کم کاری های رئیس دانشگاه پیام نور استان را باید بیش از پیش مورد توجه قرار داد که این پروژه  اهمیت ویژه ای برای شهرستان دارد .

ضمنا جا دارد مسئولین شهرستان و شخص آقای فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت با توجه به وجود امکانات و اعتبارات لازم در این خصوص پیگیری ها و سخت گیری های مکرر را برای پیمانکار به صورت جدی مبذول دارند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

یک پاسخ به “بی درایتی رئیس دانشگاه پیام نور استان در ساختمان این دانشگاه”

  1. علی گفت:

    واقعا حقیقت داره دیگه تا چند سال دیگه بازم میگن سقف ساختمان خراب شده باید عوض بشه حیف اون همه سرمایه ای که بی ثمر مونده مسئولان بجنبید فردای قیانت باید باسخگو باشیدا

    (۰)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir