امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۸/ ۱۳۹۴

امام جمعه اسالم : روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران موجب وحشت استکبار جهانی و کشورهای زورگو شده‌است.

به گزارش رضوان خبر ، حجت‌الاسلام اصغر جدایی امشب در یادواره چهار شهید والامقام چران این بخش در مسجد چهارده معصوم (ع) روستای چران پره‌سر، با تسلیت این سیدالشهدا (ع) اظهار کرد: سیدالشهدا (ع) با ۷۲ تن از یارانش در یک نصف روز توانستند عاشورا را به فرهنگ بزرگ تبدیل کنند.

امام جمعه اسالم با اشاره به اینکه شهدای دفاع مقدس صحنه‌هایی خلق کردند که ما را به یاد شهدای صدر اسلام انداختند، افزود: شهدا با الگوبرداری از نهضت امام حسین (ع) و کربلا به درجه رفیع شهادت رسیدند.

وی گفت: دفاع مقدس سازندگی اخلاقی و معنوی را در کشور بالا برد و امروز موجب شده تا کشور ایران در مقابل دنیا و زورگویان ایستادگی کند.

جدایی به فاجعه منا اشاره کرد و یادآور شد: فاجعه منا لکه ننگینی در کارنامه آل‌سعود به ثبت رساند که بخشودنی نیست و باید پاسخ جان‌باختن بیش از ۶ هزار نفر حجاج را دهد و نمی‌توان به سادگی از این جنایت گذشت.

وی تصریح کرد: آل‌سعود با به وحشت انداختن در بین مسلمانان می‌خواهد مناسک حج مسلمانان را تعطیل کند و با توطئه‌ به وحدت مسلمانان ضربه بزند.

امام جمعه اسالم با اشاره به اینکه آل‌سعود در صدد ایجاد شکاف و جدایی بین مسلمان است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و آل‌سعود از وحدت در بین مسلمانان وحشت دارد.

جدایی با تصریح بر اینکه استکبار جهانی با برنامه‌های ماهواره‌ای خود می‌خواهد به نسل نوجوان و جوان ما ضربه بزند، یادآور شد: شهدا توانستند در مقابل جنگ سخت دشمنان به پیروزی برسند و امروز نوبت ماست تا در مقابل جنگ نرم دشمنان به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران سبب وحشت استکبار جهانی و کشورهای زورگو و ستمگر در جهان است، افزود: روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران موجب شده تا استکبار جهانی نتواند در ایران کاری را از پیش ببرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir