امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: تیتر, ورزشی
مربی تیم رهپویان رضوانشهر:

مربی تیم رهپویان رضوانشهر علت اعزام نشدن این تیم به بوشهر را نبود پول بلیط دانست و گفت: ما تا الان یک ریال دریافت نکردیم.

به گزارش رضوان خبر علی نوزاد در گفتگو با کاسپین در رضوانشهر اظهارکرد:امروز قرار بود به بوشهر برویم، ولی مسولین باشگاه ۱۵میلیون تومان هزینه رفت و برگشت تیم رهپویان رصوانشهر به بوشهر را نداشتند و نرفتیم تا به علت مشکلات مالی بازنده شویم.

وی با بیان اینکه تا امروز ما یک ریال هم پول نگرفته ایم گفت: مسولان باشگاه فقط به ما چکی دادند که آن هم پاس نشد  و اگر وصعیت ادامه داشته باشد بازیکنان چک باشگاه را برگشت خواهند زد.

مربی تیم فوتبال رهپویان رصوانشهر افزود: از اول هم شرکت تیم رهپویان رصوانشهر بدون داشتن اسپانسر و حامی مالی اشتباه بود، حتی می توانستیم امتیاز تیم را بفروشیم وبدهی بازیکنان را پرداخت کنیم اما حالا بدهی باشگاه به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

نوزاد با بیان اینکه مسولین باشگاه ابتدای تمرینات، نصرت ایراندوست را به رهپویان آوردند افزود: واقعا نمی دانم آقای ایراندوست چه اهدافی داشت ایشان  بازیکنان را انتخاب کرد،تیم را تمرین داد ولی برای کارت سرمربی گری مدارک به فدراسیون فوتبال نداد و پریروز اعلام کرد من سر مربی رهپویان نیستم.

مربی رهپویان رضوانشهر افزود: ایشان از لحاط فنی تیم را خراب کردو به تیم ضربه بدی وارد کرد.

نوزاد گفت: ما روز اول به مسولین باشگاه گفتیم اگر پول دارید با ما قرار داد ببندید و با زندگی ما بازی نکنید ما هم اول فصل از تیم های دیگر پیشنهاد داشتیم ولی الان همه سرگردان و بلاتکلیف هستیم.

وی با بیان اینکه سیروس رجا ،مالک تیم  هم در تهران مشکلاتی دارد وبه جز ایشان کسی نمی تواند مشکلات تیم را برطرف کند البته مشکلات ایشان اگر حل نشود وصعیت همینطور خواهد بود وبرای بازی های اینده تیم هیچ چیز مشخص نیست واگریکبار دیگر هم بازی نکنیم فدراسون فوتبال حکم به سقوط ما خواهد داد.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

یک پاسخ به “پول بلیط نداشتیم نرفتیم بوشهر /تا الان یک ریال دریافت نکردیم”

  1. گیلانی گفت:

    وضعیت این تیم از اول هم معلوم بود… آقای نوزاد شما که پیشنهاد داشتی می رفتی … چطور کل کادر پارسال رفتن شما موندی.. اول فصل با آقای ایراندوست عکس یادگاری می گرفتی الان پشت سرش حرف میزنی… تیم رو نابود کردید شما و عمران اسماعیل زاده و بهرام صدیقو قص الا هذا

    (۱)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir