امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: وبلاگ ها
وبلاگ قدسیان

توافق یا بیانیه، مشکل در این دو نیست،‌ تفاوتی هم ندارد که توافق، بیانیه مطبوعاتی باشد یا نباشد، برای ما آمریکا شیطان بزرگ است و بس.

به گزارش سرویس وبلاگستان رضوان خبر ، وبلاگ قدسیان نوشت، توافق یا بیانیه، مشکل در این دو نیست،‌ تفاوتی هم ندارد که توافق، بیانیه مطبوعاتی باشد یا نباشد، برای ما آمریکا شیطان بزرگ است و بس. نه اینکه مخالف مذاکره باشیم، اتفاقاً تنها مردمی هستیم که مکتب مان با مذاکره و منطق پابرجاست، اصلاً ما به مذاکره شهره هستیم، و فقط حرف حساب در منطق مان می گنجد و در مذاکره هم گزینه و تهدید که هیچ،  آب را هم اگر بر ما ببندند زیر بار زور نمی رویم.اصلاً منش ما پهلوانی و جوانمردی است، منش ما حسینی و حسنی است.

این طبیعت دنیاست، که یکی زورگو و یکی هم مظلوم، یکی معاویه و یکی هم حسن(ع) باشد، بی تفاوتی در این میان معنایی ندارد، ناخودآگاه باید عقیده ای را دنبال کنی.اصلاً آنها مذاکره می کنند برای عقیده شان، و ما هم مذاکره می کنیم برای دنیای مان تا عقیده مان تضعیف نشود. مسئله امروز در تعداد سانتریفیوژها در فردو ، در مقدار آب سنگین اراک، در محدو د کردن غنی سازی و درآوردن قلب فردو و کم کردن ۸ تن مواد به ۳۰۰ کیلو و یا اینکه IR-8  ما به IR-1  تبدیل شود، نیست، مسئله جای دیگرو چیز دیگر است. هرچند طرف پیش روی ما-غرب-چند مدتی است که دیگر رنگ آرامش را نمی بیند، قدرت نرم انقلاب اسلامی و اندیشه های پیر جمارانی پایه های کاخ سفید را آن چنان به لرزه انداخته است که به اشتباه، به دنبال بمب اتم و موشک های جمهوری اسلامی هستند.

و اما قدرت شیطان رو به  اضمحلال است و این از قدرت لا یتغیر عالم است. در همه تاریخ،بوده اند ظالمان و مستکبرانی همچون چنگیز و تیمور و بناپارت که بدنبال کشور گشایی و تشکیل یک حکومت واحد بوده اند که امروز نیز همان خط در زیر پرچم مدرنیته نه با رهبری چنگیز و تیمور بلکه با سردمداری نظام مستکبر آمریکا و بازی گردانی صهیونیستی دنبال می شود. و این یک واقعیتی است انکار نشدنی بدور از هرگونه توهم توطئه و سلطه.

امروزه دیگر در دنیا کشوری هژمونی نیست، مدت هاست که دنیا دیگر کدخدا ندارد، و تنها هژمونی اسلام است که بر کل عالم حکومت می کند و چه زیبا بدان اشاره کرد، آقا سید مرتضی” غرب نیز دوران تاریخی خویش را طی کرده است و اکنون رو به سوی اضمحلال و فروپاشی دارد ، تنها توافق اجتماعی ماندگار، دین است“.

شیطان بزرگ-آمریکا- و سگ نگهبانش-اسرائیل- خوب می دانند که نبرد نهایی نزدیک است، نبردی آخرالزمانی که غرب در اینجا تنها نقش های اعطایی از صهیونیست ها را اجرا می کند، نبردی که انقلاب اسلامی تمدن توحش غرب را  مدت هاست در عراق و افغانستان و سوریه و لبنان و یمن و  فلسطین باز می دارد و قدرت تامل و اندیشه را به رخ اروپاییان و غربیان می کشاند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir