امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۸/ ۱۳۹۴

فیلم مستندی از زندگی «بهزاد نوری» جانباز سرافراز رضوانشهر به کارگردانی امیر شکرگزار مستندساز برجسته استان و کشور ساخته خواهد شد.

به گزارش رضوان خبر ، فیلم مستندی ماندگار از «بهزاد نوری» جانباز سرافراز رضوانشهر به کارگردانی امیر شکرگزار ناوی مستندساز برجسته استان و کشور به مناسبت هفته بسیج و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و شهرداری رضوانشهر ساخته خواهد شد.

علیرضا ملکی نژاد، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر با اعلام این خبر افزود: مهمترین ویژگی های جانبازان و ایثارگران ایمان به خدا، دلدادگی و عشق نسبت به اهل بیت و ائمه معصومین (ع) و تبعیت از ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه جانبازان نماد شجاعت و فداکاری در جامعه اسلامی هستند، گفت: یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس، حماسه و نگین انگشتر ولایت هستند.

ملکی نژاد اظهار کرد: خانواده جانبازان به خصوص همسران و فرزندان این عزیزان نمونه اسوه زینب وار هستند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر خاطرنشان کرد: جانبازان برای سربلندی پرچم ایران اسلامی تلاش کردند و تاکنون امنیت کشور مرهون این عزیزان است.

وی جانبازان را یادگاران دوران دفاع مقدس و گنجینه تمام ناشدنی فرهنگ ایثار و جانفشانی دانست و افزود: جانبازان یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و فرصت خوبی است تا با یادآوری آن دوران پرافتخار، مروری بر رشادت های فرزندان این آب و خاک داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir