امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین گفت: انسان مجاهد هرگز در عرصه های حساس کشور بی تفاوت نمی ماند و اگر شهدا در مقابل نفوذ دشمن بی تفاوت بودند امروز شرایط عراق و سوریه برای ما رقم می خورد. …

به گزارش رضوان خبر به نقل از رصدرودسر مراسم بزرگداشت مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا در مسجد کویه سفلی عصر امروز با حضور سیل جمعیت عاشقان ولایت برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین عامل فتنه در منطقه خاورمیانه و کشورهای آزادی خواه را استکبار با رهبری آمریکا دانست و افزود: رزمندگان اسلام پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تحمل مشکلات فراوان همچنان در مقابل فشار استکبار و حامیانش ایستادگی کرده است.

امام جمعه شهرستان انزلی اظهار کرد: امروز منطقه با فتنه عربی ،اسرائیلی مواجه است که دشمن با استفاده از  نادانی بعضی از کشورهای مسلمان منطقه آتش جنایت را همچنان شعله ور نگه می دارد.

وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی در جنگ سخت و امروز در جنگ نرم در مقابل هجوم بی امان دشمن تواستنه مرزهای خود را حفظ کند تصریح کرد: این پیروزی جز با عمل جهادی در عرصه های مختلف بدست نمی آمد.

شمس الدین گفت: شهدای انقلاب اسلامی با پرورش در مکتب عاشورایی جهاد گونه در راه خدا فداکاری کردند و در راه حفظ عزت و شرف کشور جان خود را اهدا کردند و آنها با شهادت خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند.

وی افزود: انسان مجاهد هرگز در عرصه های حساس کشور بی تفاوت نمی ماند و اگر شهدا در مقابل نفوذ دشمن بی تفاوت بودند امروز شرایط عراق و سوریه برای ما رقم می خورد.

امام جمعه شهرستان انزلی اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی هرگز اسیر در دنیای مادی نبود و تنها برای زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدی (ص) جان خود را فدا کردند و امید واریم شیرینی پیروزی مجاهدین جهان اسلام در برابر داعش در آینده نزدیک بر چهره همه مسلمنان ظاهر شود.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir