امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۸/ ۱۳۹۴
فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر

سرهنگ صدیقی : مرگ بر آمریکا شعار محوری راهپیمایی ۱۳ آبان امسال است و به طور حتم این راهپیمایی با صلابت و گستردگی بیشتری نسبت به سال های گذشته برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر اظهار داشت: امروز آمریکا به دنبال بهانه دیگری برای به زانو در آوردن ملت ماست و ۱۳ آبان روزی است که مردم ما حقانیت و استقلال خود را به آنها نشان دهند.

 

وی افزود: ۱۳ آبان نقطه عطفی درپیروزی انقلاب اسلامی بودو این روزبرای مردم مایادآور دشمنی ها، خوی استکباری و جنایت های آمریکایی ها در قبال ملت و کشور ما است.

 

سرهنگ صدیقی در ۱۳ آبان امسال آحاد مردم، دانش آموزان و دانشجویان ما به آمریکا نشان می دهند که به آنها بی اعتماد هستند و اجازه تکرار تجربه تلخ اعتماد به آنها مانند سال های قبل از انقلاب را نمی دهند و حاضر به مذاکره با آمریکا در هیچ زمینه ای به جز هسته ای نیستند.

 

وی بیان کرد: مردم شهرستان رضوانشهر در روز ۱۳ آبان امسال با راهپیمایی و تجمع در شهرستان ها انزجار و نفرت خود را از آمریکا و استکبار جهانی نشان می دهند.

 

فرمانده سپاه رضوانشهر ابراز داشت: برای راهپیمایی این روز در شهر رضوانشهر از جنب مقر سپاه ناحیه          و در              گلزار شهدای رضوانشهر                    تجمع خواهند کرد.

 

سرهنگ صدیقی یادآور شد: برای برگزار هرچه باشکوه تر این راهپیمایی که از ساعت ۱۰ صبح در سراسر کشور آغاز می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir