امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۱۳/ ۰۸/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان
دکتر نامدار:

اگر حضور مردم در اجتماع ۱۳ آبان پررنگ باشد که هست، دیگر برخی ها نمی توانند ادعا کنند که راهپیمایی حکومتی است، چون این دولت چندان تمایلی به حضور مردم ندارد، پس اگر مردم آمدند و شعار دادند و مرگ بر امریکا گفتند دیگر آن عده نمی توانند بگویند که دولتی ها آمدند و شعار دادند.

به گزارش رضوان خبر به نقل از پیک دانشجو  دکتر مظفر نامدار عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو بیان کرد: نمی دانم صحت دارد یا نه اما شنیده ایم که دست هایی در ساختار دیوان سالاری ما هم در تلاش است که یک طوری حضور مردم و خصوصا دانش آموزان را در اجتماع ۱۳ آبان کمرنگ کنند. ظاهرا اظهار نظرهای برخی مدیران و مسوولین آموزش و پرورش، این خبر را تایید می کنند هرچند نمی شود گفت تفاوت اما خلاصه، امریکا پرستان تلاش می کنند که به قول مقام معظم رهبری یک چهره ی بزک شده ایی از استکبار و امریکا درست کنند و منظور این است که مردم در صحنه حاضر نشوند و سردمدار این طرز فکر هم انقلابی های قدیمی هستند که خودشان الان از کار انقلابی بودن خویش پشیمان شده اند و زندگی به کامشان شیرین شده است و در راس آن ها هم آقای هاشمی رفسنجانی است. وقتی او می گوید که ما با امریکا و اسراییل سرجنگ نداریم و امام هم تصمیم گرفته بود شعار مرگ بر امریکا را بردارد، نیت افراد مشخص می شود.

وی در ادامه گفت : به نظر من حضور اقشار مختلف مردم مخصوصا دانش آموزان و دانشجویان و شعار محکم تر مرگ بر امریکا اثبات می کند که آن ها به این حرف ها توجهی ندارند و ملاکشان کلام رهبری است.

دکتر نامدار در پایان گفت : البته یک نکته جالب توجه هم در این جا وجود دارد؛ اگر حضور مردم در اجتماع ۱۳ آبان پررنگ باشد که هست، دیگر برخی ها نمی توانند ادعا کنند که راهپیمایی حکومتی است، چون این دولت چندان تمایلی به حضور مردم ندارد، پس اگر مردم آمدند و شعار دادند و مرگ بر امریکا گفتند دیگر آن عده نمی توانند بگویند که دولتی ها آمدند و شعار دادند. چون بعید می دانم که دولتی ها به کارمندان خود دستور بدهند که در این راهپیمایی حضور یابند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir